Sedmiletý Pavel vítal nadšeně v roce 1968 Rusy. Historie á la Babiš

Vzhledem ke spoustě reakcí jsem si pustil povolební vystoupení (v žádném případě projev, spíš výjev) Andreje Babiše. Běhá z toho mráz po zádech. Zákonitě pak i z jeho voličů. Diagnóza je jasná.

Náš smířlivý slovenský bratr v triku, všichni z něj udělali nepřítele a on nechápe proč. Když vidím Moniku, věřím jejich vztahu asi stejně jako tomu, že  Vlad Napichovač byl opravdu Drákula. V rámci té frašky bylo také zábavné sledovat Karla Havlíčka a jeho psí pohled. Je naprosto šílené, kam ten člověk klesl. Přijde gratulace Petru Pavlovi, aby vzápětí nastartoval naprosto odporný hnojomet proti svému protivníkovi. Je to dokonalý příslib toho, co se bude následujících 14 dní dít.

Opět stylizace do role bojovníka proti korupci. Za vlády ANO žádná korupce nebyla. Moje představivost okamžitě přináší pohled na jeho fanatické voliče, jak freneticky tleskají. Jen tahle věta by rozumnému člověku měla stačit k utvoření názoru. Bohužel těch vět následuje mnoho a nestačí. Dva miliony voličů prostě mají pásky na očích a nesundají si je, i kdyby padaly trakaře. Nejsem odvařený z pětikoalice, kterou jsem volil, ale raději bych zrušil volební právo, než volit tohle.

Pan Babiš snižoval daně, obrovsky přebytkový rozpočet a nechce být celý život v politice, jako by tam opravdu byl. Hlavně je to opravdu převlečená Matka Tereza, pomáhat lidem, zdůrazňuje lidumil. Lež na lež, manipulace za manipulací. Ale on ví, proč to dělá, jeho voliči by mu snědli úplně všechno. Všichni na něj chystají podrazy. Spolupracoval s KGB a chystají se fotokoláže s jeho milenkou. Nikdo o tom neslyšel, jen NKVD Andreje Babiše tato spiknutí někde rozkryla. Je zásadně protiruský, ale chce mír, není pro válku. Jedna z nejstupidnějších frází současnosti. Jeho nebohý syn zneužit, a přitom on dělá vše jen pro rodinu. Strašné, jak můžete být tak zlí, novináři.

Jak antikomunistické Praha a Brno mohou volit komunistu Pavla, to přeci nikde není, říká agent STB Andrej Babiš. Strašné. Evidentně nemůže ustát Pavlovu kariéru v NATO. Pan Pavel nic pro republiku neudělal, kdežto Andrej dřel a dřel pro naší zemi. 24/7, úspěšný boj proti covidu. Rozdal by se pro všechny, z peněz daňových poplatníků. Je hrdý na to, že lidem pomáhal a jako prezident bude pomáhat dál. Děkuji, nechci. Nechápe, proč kandiduje Pavel jako voják, že prý se to v historii NATO nestalo. Už zcela nepochopitelný argument. Budeme mít dva náčelníky generálního štábu :-))). Chce bojovat za mír, ale nechce válku, pěkný oxymorón. Všechny zná, všechno zorganizuje a zařídí mír. :-)))))

Máme se všichni zamyslet nad jeho slovy, ten hodný pán to s námi přeci myslí tak dobře. Bude hlasem všech občanů této země a bude vysvětlovat panu Fialovi, že má myslet na lidi :-)))). Je nezávislý, asi jediná pravda, sám pro sebe. Je bojovníkem za zájmy českých firem a dělá pozitivní kampaň a zároveň začal sypat špínu na svého konkurenta. Děsné. Politický superman v přímém přenosu, proč mu sakra všichni tak ubližují? Posedlost mocí, dojímání sebe sama, JÁ jako ústřední slovo, nulová empatie, vztahovačnost, neustálé předhazování sebe sama, zcela posunuté vnímání reality, přesvědčení o své vlastní pravdě, kterou jako kolovrátek vytrvale opakuje a vylepšuje. To si v době internetu lidi nemůžete najít, co to znamená?

Děsí mě ty 2 000 000 voličů, naprosto zmatečná a odporující si řeč. Na pohled je unavený, ale ta touha po moci je doslova markantní. Poslouchá jen sám sebe, mluví pro sebe, nic jiného ho nezajímá. A dva miliony občanů této země to prostě nechtějí vidět. Argument, že současná vláda je horší, je naprosto nesmyslný. Smyčka ega, ve které se Babiš nachází, se utahuje exponenciálním způsobem. Ten člověk již od pohledu není v pořádku a pokud by byl zvolen, možná bychom ještě plakali po Zemanovi. Mám výhrady vůči panu Pavlovi a rozhodně ne kvůli jeho předlistopadové minulosti, ale fakt nepotřebuji přemýšlet, komu dám hlas ve druhém kole.

Subscribe
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
16 dní před

Popsals ho dobře. Jen je třeba přesvědčit okolí, aby zvedlo příští pátek a sobotu zadek.

Radomira Kielbergerova
17 dní před

:))) jak to že vúbec kandiduje? Jak si to představuje, že mi chce překážet? Co to je za nápad? Tohle ho nemá vúbec napadnout? …a ještě mě přeskočí!!! K čemu tam bude? Už tam jeden je? Proč mi stojí v cestě? Já ho tam nechci!!!! …zaclánět Babišovi…? To se nedělá. On tohle neví????:)))
O panu Zemanovi se mluvilo jako o mstivém dědkovi. O panu Babišovi lze říct, že je to něco jako čtyřletý rozmazlenec a strašnej vocas k tomu:)))

Jana Melišová
15 dní před

No……napadlo ma jedno slovenské príslovie…je o bylinkách…že zlá zelina len tak nevyhynie.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial