Bulvár letos zase útočil.

Dokonce i já charakterní a seriózní čtenář jsem se neubránil tomu, aby se mě v roce 2020 dotkl český bulvár.

Dovoluji si zde uvést deset nejzásadnějších kauz, které mi letos nezměnily život:

1.Věrka, Lenka, Zdenka, Ančí, Barčí už nevím čí, mají nové kozy . Všem jim sluší, jsou vyrobeny z kvalitní pryže nevyrobené ve Fatře Napajedla a udělal jim to nějaký krásný mladý doktor s laním pohledem a silným stiskem. Moje žena ho taky miluje, ale našetřených sto šedesát tisíc jsem jí zabavil a opravil za ně střechu a topení na baráku. Já vím jsem přízemní buran.

2.Chudák Sven koktá. Svena teda neznám, ale prý koktá už od narození. Naštěstí s tak krásným jménem Sven určitě všechny holky rády počkají, než se vyjádří a vysloví své Mi mi mi mi mi mi mi mi miluji tttttě. a určitě jednou dobude český showbyznys, půjde do toho prsama jako jeho matka a v českém bulváru se bude pohybovat jako štika.

3: Nějaká Anife snad Vystrčilová nemá ráda přistěhovalce a Araby. Co na tom, že sama před pár lety vyskočila z nějaké díry v Bulharsku a přistála v Praze na hlavním nádraží. Přistěhovalci určitě žerou děcka a Anife to ví.

4.Prý se letos oženil nějaký Mirda Hamáček a prý měl na sobě červený svetr. Kdo to je tohleto? Někdo z Agrofertu?

5.Andrej Babiš za nic nemůže, padouchem je prej zahradník, nebo kruci kadeřník? Monika už si nevzpomíná, zřejmě ten hezoun odjel někam na dovolenou na Krym.

6. Nějaká Dominika, co se proslavila tím, že její matka kdysi bez trikotu předcvičovala v soukromí Karlu Gottovi spartakiádní sestavu Poupata a ráno s ním pak posnídala má prý ještě bratra. Karle, Vy jste teda byl kaňour.

7.Karlos Vémola zvaný Terminátor dostal přes držku od nějakýho Maďara, nebo to byl hergot Hun? Karlos se načas stáhl z arény a věnoval se pěstování kvalitních rodinných vztahů a výchově své dcery. Společně s manželkou Lelou zažehnali poporodní rodičovské starosti, dcerka prý špatně sála mateřské mléko, údajně kvůli silně umělé příchuti a obsahu plastových mikrogranulí.

8.Zase jsem byli letos v něčem nejlepší. Údajně Best in Covid. Ale přiznejme si, dalo nám to všem Čechům fakt zabrat, abychom dosáhli na vrchol v počtu nakažených v Evropě, ale Andy to zařídil. Ještě, že naši republiku řídí jako skvěle klapající firmu.

9.Felix Slováček nakupuje pro Dádu, Dáda mu vaří a Gemelová s ním spí. Hergot, ten si to umí zařídit ten Felix, kolik že mu je frajerovi? Sedmdesátčtyři? A to ještě furt udýchá Ságo i Gemelovou? To je borec. Anebo mají s Milošem stejnýho doktora?

10.Pavel Novotný, starosta nějaké té prdele u Prahy strašně nasral Rusáky, protože jim řekl pravdu. Poškodil tím nejen celou naši ekonomiku, ale zejména kšefty hradní party. Miloše už do Kremlu nepozvou, Ovčáček nebude šéfredaktorem Pravdy a v Osvětimanech se nepostaví z eurodotací u rybníka ten obří lyžařský skokanský můstek, takže tato malebná obec na Slovácku musí vzdát kandidaturu na zimní olympijské hry v roce 2026. Ach jo………………. to bude zase Vráťa nasranej.

P.S. Omlouvám se všem na které se nedostalo. Včera mi dokonce volala nějaká Mesárošová, že chce být v blogu taky, ale já jí vysvětlil, že o živnostnicích a o tom, jak se dneska podniká třeba řezníkům, budu psát až zase příští rok.

Subscribe
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Hana
Hana
3 let před

Úsměvné. Tak přemýšlím, kde vás ty důležitosti dostihují. Tipuji tu malou místnost v domě😊 a tam také patří. Myslím, že kandidujete na nejlepší shrnutí zásadních událostí roku 20.

Tomáš Vodvářka
Admin
3 let před

Vzhledem k tomu, že ve většině bodů vůbec nevím, o kom mluvíš, mne Tvůj dnešní blog míjí. Budu muset jít do sebe a sledovat, která z bulvárních dam opět nechala vyfotit svá tanga a která nám buranům v podpalubí sdělí, že kojení miminka je prostě úúúúžasná věc.

Ida Tittelová
3 let před

Výborné, pane Vlku. Moc jsem se pobavila, i když je to ve skutečnosti k pláči.

Lubomír Stejskal
Lubomír Stejskal
3 let před

Nejen Delissa. Právě jste mi zvedl náladu. Díky!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial