Zatloukat, zatloukat, zatloukat

To doporučoval svého času proslulý manželský poradce MUDr. Plzák v souvislosti s odhalením manželské nevěry. Je to lepší než to lejno dále rozvrtávat.

Nicméně jeho slova si vzali k srdci i někteří nynější politici a to lejno rozvrtávají. „Vykašlali se na to. Proč? Protože mají ty Zelené ve vládě, ti magoři.“ Pronesl náš čestný a pravdomluvný předseda největší opoziční strany ANO v rámci svého mnohahodinového projevu v Poslanecké sněmovně, kdy se délkou asi snažil překonat i legendárního Fidela Castra, ale to se nepodařilo.

Výrok pronesl v souvislosti s dostavbou dálnice na rakouské straně, kdy z jejich strany dojde k napojení na naši D3 s několikaletým zpožděním. Taktně zamlčel, že naše strana má s napojením na dálniční stranu z rakouské strany pod Brnem zpoždění už v řádu desetiletí.

Samozřejmě se dalo čekat, že to asi vzbudí mezinárodní rozruch. Naštěstí nevzbudilo. Rakušané se tomu spíše útrpně a rozumně pousmáli. Nicméně Andrej Babiš se v tom lejnu vrtat začal, aniž na ty zahraniční reakce počkal a už to jelo. Na sociální síti o něco později uvedl, že to nemyslel na rakouské občany, ale stranu Zelených.

Nevím, jestli to pramení z jeho chabé znalosti češtiny, nebo notorické „pravdomluvnosti“, ale pronesl doslova: „Protože mají ty Zelené ve vládě, ti magoři.“ Kdyby to opravdu myslel na stranu Zelených, jak nám jistě upřímně a pravdivě sděluje, tak by tam muselo být „Protože mají ty Zelené ve vládě, ty magory.“

A zjevně usoudil, že to asi opravdu nějak nevychází ani s výrokem, ani s výmluvou a tak provedl poslední úchvatný kousek. Uveřejnil video, jak si koupil, zkouší a skotačí v tyrolském kroji. To už není vrtání se v lejnu, to je už papání lejna. Mlčení, a v tomto případě i nicnedělání, je prostě zlato. Takhle mě skutečně nemůže napadnout nic jiného než ten pověstný šašek z pohádky.

Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
4 měsíců před

Jsi hodně laskavý. Viděl jsem ten šot – je to psychopat a debil.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial