Tak kdo vlastně ví jak se chránit před koronavirem?

Nemoc se už potvrdila i u vrchní hygieničky Jarmily Rážové. Tedy u osoby nejpovolanější a nejkompetentnější, která nejlépe ví, jak se chránit. Jak je tohle možné?

A teď si vezměme možnosti a co z nich vyplývá.

1. Paní Rážová tak přísně nedbala hygienických opatření a předpisů. Ale právě ona by měla jít příkladem. To by bylo jako něco o kázání vody a pití vína. Tak tahle možnost je špatná.

2. Paní Rážová vše důsledně plnila a dodržovala. Přesto se nakazila. Tak proč tedy ta omezení vůbec zavádíme? Jinými slovy v tomto případě se ukazuje, že veškerá karanténní nařízení a předpisy jsou neúčinné. Tahle možnost je také špatná.

Sami si vyberte, která varianta je lepší, nebo spíše horší. Pokud neexistuje obrana, pak jsou veškeré restrikce pouze buzerace. Pokud ochrana existuje a nedodržuje je nejvyšší strážce restrikcí, tak je to výsměch celému národu.

Všichni, kdo se s paní Rážovou (nebo s kýmkoliv nakaženým) setkali, musí do karantény. A korunu tomu zasadil náš upřímný pan premiér. On do karantény nemusí, byť na schůzce s hlavní hygieničkou strávil v jedné místnosti téměř dvě hodiny. „Já nosím téměř všude respirátor FFP2, v místnosti bylo větráno, byly tam vysoké stropy,řekl. Je velmi zajímavé že jsem ho doposud při žádném jeho vystoupení v televizi s respirátorem neviděl. Ono se pak těžko vykřikuje, že za všechno může Kalousek.

Subscribe
Upozornit na
guest

3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Bohumil Michal
Bohumil Michal
3 let před

Tak mi to přijde jako skvělá taškařice od života, že zrovna hlavní hygienička. A premiér reaguje jako pokaždé, když mu Mára nenapoví, co má říkat, jako by byl předlohou scénky z Mistrova díla: „A jsme zase tam, kde jsme byli. Smrt no, říkám vám: nepouštějte se samostatně do větších projevů, člověk se chce vyhnout určitým slovům, to je na hovno takováhle práce.“

Tomáš Vodvářka
Admin
3 let před

Taky jsem to zaregistroval a jsem zvědavý, co nám paní MUDr. Rážová sdělí, jak k tomu přišla. Zdá se, že virus má smysl pro humor.

Pavel Dvořák
Pavel Dvořák
3 let před

Kovářova kobyla a ševcova žena chodí bosa. Tak dlouho se chodí s rouškou po vládě, až se koronáč chytne. – Ono by se toho ještě našlo! Cesta do pekla … čiň čertu dobře … Kdo jinému roušku šije …

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial