Petiční humbuk ANO, aneb srovnání Čechů a Slováků

ANO před měsícem začalo sbírat podpisy pod čtyři petice. A prý to dopadlo perfektně.

Za zhruba měsíc nashromáždilo ANO pod petice proti přijímání nelegálních migrantů, proti přijetí Eura, proti korespondenční volbě a proti zrušení veta v EU asi 26400 podpisů. Připomínám, že k přijetí Eura jsme se zavázali referendem při vstupu do EU. Dále připomínám „mírotvorné“ ambice ANO na Ukrajině, tedy jinými slovy výzvy k její kapitulaci. Což je jistě pikantní, když bojují proti imigrantům a asi se domnívají že v tom okamžiku sem už nikdo z Ukrajiny nepřijde. Opak bude pravdou a budou jich statisíce. Ale to je vedlejší.

Úsměvná jsou vyjádření funkcionářů ANO: „Nikdo z nás nepředpokládal takový zájem,“ řekl například místopředseda Sněmovny Karel Havlíček.

No a na Slovensku se rozeběhla sbírková akce na pomoc Ukrajině (aby tu nemuselo být tolik těch ukrajinských uprchlíků) a za necelé dva dny přispělo více jak 21000 dárců. Tedy ne jen podpis, přímo peníze. Rychlost přibývání příspěvků je tak proti rychlosti přibývání podpisů pod petice ANO asi 20ti násobná. Průměrný příspěvek na slovenského dárce vychází na 1650 Kč. Kdyby se něco tak rychle a tak úspěšně povedlo ANO, tak asi budou požadovat přidělení řízení celé zeměkoule.

Se Slováky to zjevně není tak zlé, jak naznačují jejich volby a ANO už neví na čem se zviditelnit a přitom se střílí jen do vlastní nohy.

Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš
Admin
1 měsíc před

Komentovat cokoli od představitelů ANO je zbytečné, zítra bude vše opačně. Těší mne Slováci, asi to není ta masa, tupě volící mafii. Jsem za to rád

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial