Flastenci píšou Bidenovi, už nechtít bít v NATO

Opravdoví vlastenci sdruženi v Alianci pro nezávislost ČR rázně bouchli do stolu. Poslali proto do Bílého Domu dopis, že v EU a NATO už nebudeme. Získali jsme jeho přepis.

Pane prezydenti Bydene,

mi opravdoví českí flastenci a nás takovích moč. Mi už nechtýt bít v NATO a EU. To bít zločincy a mi nechtýt bít ze zločincy. Mi praví českí flastenci, západ je špatní a mi to výme. Ameryka bít doupě satanovo a proto mi nechtít bít dále s Ameryka. Mi proto chtýt vistoupyt s NATO a nebít dále kolonye Bruselu. Mi chtýt díchat svobodni vzduch z našymi slovanskímy bratřy v Rusku. Putyn je naš kamarad. Vi zločynec.

Prič ze satanysti

Česki flastenci

Adresa

Pan Žou Byden

Býlí Dům 1

666 Vašinkton

USA

Ano, přátelé, je to krásné, jak Ti naši ušlechtilí čeští vlastenci bojují za svoji českou vlast. Smutné ovšem je, že mnoho lidí jejich nezištné city stále nechápe. Potvrzují to i hlasující v anketě u článku na iDNES.cz. Tak celých 88% z hlasujících chce, aby Česká republika i nadále byla členem Severoatlantické aliance a paktovala se s vrahy z Wolstrýtu. Dokonce i moji nejbližší tvrdí, že vystoupit z NATO může v současné době, jenom kolaborant, vlastizrádce nebo šílenec. No, to jsme to dopracovali.

Ale zablýskalo se na lepší časy. Skuteční českí flastenci už to pochopili, a jak se říká, nakonec z jiskry vzejde plamen. Čest a sláva našim hrdinům.

Takzvaní vlastenci píší dopis Bidenovi. Chtějí odchod Česka z NATO – iDNES.cz

Subscribe
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
6 měsíců před

Jsem toho názoru, že Joe Bidena z toho dopisu trefí šlak.

Jara Rankova
Jara Rankova
6 měsíců před

Biden je na rozdil od Trumpa inteligentni a podobny pamflet se mu asi ani nedostane na oci. Presne ti sami a mnozi z ceskych blogeru jeste pred 3 lety byli pro Trumpovsti, diky nim jsem byla “odejita“ a nechybi mi to.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial