Hnus! Provokuje Rusko antisemitismus ve Francii?

Existují důkazy a svědectví, že ano. Ruská federace se podle webu europe1.fr podílela na označování židovských domů Davidovou hvězdou a nápisy Jude. Kreml má ve skutečnosti k islamistickým násilníkům velmi blízko.

Tuto informaci převzalo z francouzského webu Forum24.cz. Dva ve Francii ilegálně pobývající Moldavané se přiznali k aféře s Davidovými hvězdami, kterými byly pomalovány desítky domů s židovským obyvatelstvem v Paříži, což evokuje smutné vzpomínky na holocaust a neblahou nacistickou éru. Oba také uvedli, že k této akci dostali pokyn z Ruské federace.

Ruský opozičník Alexey Cheremushkin pak zveřejnil na svém facebookovém profilu tuto informaci „Hlavním distributorem fotografií s Davidovými hvězdami, které byly namalovány v Paříži, byla ruská dezinformační síť v Evropě s názvem Dvojnik, píše Le Monde. Kromě toho se podle listu orgány činné v trestním řízení domnívají, že za výskytem těchto hvězd stojí proruský moldavský podnikatel Anatolij Priženko.“

Požádal jsem o vyjádření znalce současného putinovského Ruska publicistu Jefima Fištejna a ruského židovského podnikatele Vitalije Ginzburga. Oba se shodli na tom, že ruská stopa je v případě Davidových hvězd a dalších antisemitských provokací reálná a logická.

Je jasné, že Kreml má zájem na destabilizaci západní Evropy. Ruské tajné služby se proto činí, využívají nedávnou teroristickou akci Hamásu a podněcují antisemitské provokace v západní Evropě včetně označování židovských domů Davidovými hvězdami. V zájmu Ruska je odvrátit pozornost od jeho agresivní války na Ukrajině a to k tomu využívá každou příležitost. Jednou z nich je i nynější eskalace konfliktu mezi Hamásem a Izraelem, která se rozšířila i do Západní Evropy. Moskva má zájem na tom, aby se ulice západoevropských měst změnily v bojiště mezi radikálními islamisty a policií.

Evropa musí zastavit nelegální migraci a příliv těch, kteří nevyznávají naše civilizační a kulturní hodnoty. O tom není sporu. Jenomže by bylo velkou chybou obracet se na Rusko jako na symbol normálnosti. To by bylo, jak se říká, z deště pod okap. Putinovská říše zla je vyznavačem násilí a barbarství, má k evropským civilizačním hodnotám hodně daleko, a je pro Evropě stejným nebezpečím jako islamističtí fanatici.

INFO EUROPE 1 – Étoiles de David taguées : le couple de Moldaves interpellé commandité par un individu en Russie

Antisemitismus v Evropě je na vzestupu, stopy vedou i do Ruska | FORUM 24

https://www.facebook.com/100004294832487/posts/pfbid032TLiMFvQNyc685hMZvSxDyaoRUpsXySNVz6qSoGXzeAtGUyHC1xf6YMZ9LE7Dk3hl/?d=n&mibextid=WC7FNe

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial