Opravdu nemůžeme Rusy porazit

Naposledy jsme se o tom přesvědčili v roce 1968. Teď se o tom začínáme přesvědčovat zase. A opět, po 50 letech, při tom zase umírají čeští lidé ruskou rukou.

Nemáme na Rusy propagandisticky. Jejich podvratná činnost se osvědčuje již 100 let od bolševické revoluce. Je tak dokonalá, že jim to u nás baští odhadem tak 25% voličů v čele s naším moudrým prezidentem Zemanem. Trochu dostala zabrat v roce 1968, kdy u nás těžko vysvětlovali, že se u nás rodil fašismus, ale u domácího ruského publika to zabíralo a teď ho tím krmí opakovaně jako přípravu na invazi na Ukrajinu. Prý se na Ukrajině odehrává stejný fašistický proces jako u nás v roce 1968.

My si nemůžeme dovolit nějakou vojenskou akci na území Ruské federace. A upřímně řečeno ani nevím, kdo by o tom u nás byť jen uvažoval.

Jiné je myšlení Rusů. A tak u nás vyhodili do vzduchu muniční sklad ve Vrběticích. Umírali při tom čeští lidé. Tátové od rodin. Jenže teď už nejde o nějakou dopravní nehodu opilého Rusa. Teď už jde o regulérní naplánovanou akci ruských ozbrojených složek na našem území. Nediplomaticky se tomu říká válečný akt. I kdybychom chtěli, tak my si vůči Rusku nic takového dovolit nemůžeme. A oni to vědí. A podle toho s námi jednají.

Říkám jedno: nekupovat ani jednu vakcínu Sputnik V, z Dukovan odeslat do Moskvy maximálně pohlednici a hledat nové prodejce ropy a plynu. Uvědomme si, že každá koruna, kterou necháme Rusko vydělat, se vrací k jejich sousedům, a teď už i k nám, v podobě kulek.

4 7 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
19 dní před

Je třeba začít nazývat věci správným jménem. Jestliže za uvedených okolností předává Rusům informace, je to špión, v případě vysokého státního činitele jde o vlastizradu. Je třeba pogratulovat voličům Miloše Zemana ke skvělé volbě.

David Moravec
19 dní před

Smutné, taky jsem si říkal, jak jsem četl dnešní zprávy. Ta bezmoc je vidět nejvíce na Ukrajině. Nikdo jim nepomůže.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial