Prezident Zeman vrací úder

Těžká železná pěst dopadla na předsedu Senátu Miloše Vystrčila za jeho cestu na Tchaj-Wan. Pan prezident už nebude Miloše Vystrčila zvát na schůzky o zahraniční politice státu.  Tak to je zpráva jako hrom. Pan Vystrčil se z toho asi jen tak nesebere.

Problém je tu ale jiný. Senát vyjadřuje určitou vůli voličů. Je tam prostě nějaké složení, nějaký předseda a to vše je výsledkem svobodných voleb. Pan prezident tímto říká, že tito voliči ho nezajímají a pohrdá jimi.

Ale to u něj není nic nového. Naskýtá se tu další zajímavý pohled na věc. Pomiňme diskusi o tom, nakolik byla cesta ekonomicky prospěšná nebo ne, komu se vyplatí a komu ne. Pan Vystrčil navštívil zemi demokratickou, technologicky vyspělou, respektující lidská práva, neohrožující své sousedy a otevřenou mezinárodní spolupráci.

Náš moudrý pan prezident se zastává země kde vládne monopol jedné neblaze proslulé politické strany, kde mizí beze stopy odpůrci režimu, lidé jsou za své názory převychováváni v pracovních táborech, snaží se o vojenskou expanzi do svého okolí, zabíjí se kvůli lidským orgánům, mezinárodní smlouvy jsou jen cár papíru a kdo se jí nelíbí, tomu je vyhrožováno – i nám.

A ve jménu takové země pokáral náš přímo zvolený pan prezident druhého nejvyššího ústavního činitele za to, že jel na návštěvu do země demokratické, která je úplným opakem Číny.

0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Martin Irein
8 měsíců před

Panu prezidentovi Zemanovi, vládci našemu a slunci našemu jasnému, nikdo a nic nebrátní zajet do Číny a v Pekingu prohlásit „Já jsem Číňan.“

Tomáš Vodvářka
Admin
8 měsíců před
Reply to  Martin Irein

Já myslím, že on je tím Číňanem už dávno.

Tomáš Vodvářka
Admin
8 měsíců před

Ano. Pan velkomožný rozhodl. Šmytec. Kdo nesouhlasí s panem Zemanem, je nepřítel. Otázkou je, jak dlouho budou ještě politici snášet rozmařilost a libovůli tohoto psychicky a fysicky chorého jedince.

Tomáš Vodvářka
Admin
8 měsíců před

Jasně.

Pavel Dvořák
8 měsíců před

Někoho mi ten pán připomíná, ale Procházka to nebude.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial