Subscribe
Upozornit na
guest

8 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
David Vlk
2 let před

😀

Radka Kielbergerová
2 let před

🙂 hezké:)) Italka s tajemstvím. Jednoznačně. Když pominu, že si každý normální chlap musel u televize a v kině přidržovat kalhoty, baví mě, že tyhle italské hvězdy překrásné na první dobrou jsou navíc vážně pár exceláns mistry v své branži a zahrají cokoliv. Což je obtížné říct dnes o dalších, co ksicht i tělo mají. Dokonce jdu já nemravná tak daleko, že při výkladu neorealismu ukazuji chlapcům a děvčatům fotky krásné Sophie Loren ve spodním prádle ve Včera dnes a zítra, aby se dotvořil obraz Horalky a Slunečnice, jakož si užiju ve fotogalerii dobovku Itálie film Malena a Moniku Belucci… Číst vice »

Tomáš Vodvářka
Admin
2 let před

Pamatuji Ornellu Muti – jak píše níže Jaroslav, nejspíše sen všech tehdejších efébů s teen věkem. A navíc – ona vypadá dobře i dnes, i když moc netočí (byl to film od W. Allena, název jsem zapomněl – a byla krásná i tam).

Jaroslav Kvapil
2 let před

No jo, Ornella, to byla kráska a hvězda. A chtěla jí být navždy. Mně se líbila také v Lidovém románu s Ugem Tognazzim. A Vám děkuji, jak zde představujete jednotlivé typy básní.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial