Poslanec SPD Radek Koten jako prototyp současné politické scény

Abraham Lincoln kdysi pravil, že je lepší vypadat jako pitomec, než slovním projevem tento předpoklad potvrdit. Je jisté, že tento předpoklad potvrzuje i naše současná politická scéna.

Radek Koten zastával v letech 2017-2021 funkci předsedy branně bezpečnostního výboru Parlamentu České republiky. Tedy nikoli bezvýznamnou funkci v orgánu, který by měl sledovat činnost těch složek, jež pečují o bezpečnost našeho státu.

Tento jedinec, který neúnavně bojuje proti naší přítomnosti v evropských strukturách a v NATO, jedinec, který se proslavil popisem nebezpečí mikrovlnné trouby, chemtrails i účastí na mnoha skupinách, kteří odmítají průjezd americké vojenské kolony, které mají afinitu k Rusku, jež vede válku proti suverénní zemi, nenachází oddechu ani v domácích podmínkách v dobách, kdy se nic zvláštního neděje.

Našel – jako bystrý pozorovatel kolotu událostí vůkol – další rafinovanost Fialovy vlády. Na právě skončeném mistrovství světa v biatlonu zaregistroval barvy dětí, jež byly oblečeny v modré a žluté kombinaci, což jsou barvy Mezinárodní lyžařské federace. Navázal tím na dřívější incident v Písku, kde byla teatrálně stržena příslušníky SPD vlajka stejných barev, aby se později ukázalo, že jde o tradiční barvy města. Jinak řečeno, kdekoliv se tyto dvě barvy objeví, jde ihned – dle Kotena – o lokajský postoj naší země vůči Ukrajině.

Svůj rezolutní postoj ihned zveřejnil na svých FB stránkách, kde našel okamžitě další stoupence tohoto obzvláště rafinovaného triku, který – dle Kotena – měl vyjádřit naše podřízení ukrajinským nacistům.

Mohlo by jít o episodu, která slouží k obveselení občanů státu. Není to koneckonců první incident představitelů SPD, kteří nám tímto způsobem přinášejí rozptýlení po dlouhých projevech předsedy. Vzpomeňme na zabrušování pana Roznera či radioaktivní ukrajinský spad před prahem pana Kobzy.

Po odeznění smíchu přichází jisté rozčarování. Nelze vyloučit, že výše uvedení jedinci se za jistých podmínek mohou za necelé dva roky stát třeba ministry vlády České republiky. A to už k smíchu nebude.

Loading

Subscribe
Upozornit na
guest

3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Alejandro Azamedo
4 měsíců před

Jméno pana Kotena bude lépe vystihovat jeho osobnost pokud bude vyslovováno s lehkým zakoktáním.

Tomáš Flaška
5 měsíců před

To je fakt debil. To už nelze jinak napsat.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial