Poslanec Koten si uřízl pořádnou ostudu, v SPD jsou mimoni

Po zarputilém boji proti mikrovlnkám si poslanec Radek Koten o tomiokamurovské Strany přímé demagogie, pardon demokracie, našel nový terč, tentokrát Mistrovství světa v biatlonu.

To už je těžká nemoc vidět všude Ukrajinu a tou zřejmě trpí i pan poslanec Koten. Na svůj facebookový profil si podle článku na iDNES.cz napsal: „‘Český biatlon‘ Nové Město na Moravě 11. 2. 2024. Do kterého pozadí by organizátoři nejraději zalezli poznáte podle barev. Tak se ptám, je Nové Město ještě na Moravě, nebo už na Ukrajině?“

Vadilo, že děti na slavnostním ceremoniálu šampionátu měly na sobě žlutomodré bundy a pana Kotena to zapůsobilo jako rudý hadr na býka. Co na tom, že žlutá a modrá barva jsou na ukrajinské vlajce v opačném pořadí, takže oblečení dětí připomíná spíše vlajku města Písku, někteří zřejmě duševně choří jedinci už vidí Ukrajinu všude. Ovšem v tomto případě tomu tak fakt není. Žlutá a modrá barva jsou rovněž oficiálními barvami International Biathlon Union (IBU), tedy Mezinárodní biatlonové federace, která pořádala mistrovství světa a tak byly logicky pro bundy využity tyto barvy. Normální lidé to chápou, omezenci nikoliv. Pan Koten svoji mimořádnou hloupostí urazil stovky lidí, kteří se na přípravě novoměstského šampionátu podíleli. Chce to více používat zdravý rozum, mám však obavy, že pro členy a příznivce SPD je to nadlidský požadavek.

Tomio Okamura a jeho parta by chtěli do vlády. No, to by to dopadlo. Radek „mikrovlnka“ Koten byl z minulosti znám jako udatný bojovník proti mikrovlnným troubám. Tak schválně, jaké ministerské křeslo by mu nejvíc pasovalo?

Poslanec Koten útočil na organizátory MS v biatlonu. Znemožnil tím sám sebe – iDNES.cz

Subscribe
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Flaška
4 měsíců před

Tohle je už normální demence. Řekněme že jejich voliči dementní nejsou, ale jednodušší tedy rozhodně ano. A co řadoví členové strany? To jsou už obyčejní pitomci.

Tomáš Vodvářka
Admin
4 měsíců před

Napsal jsem něco podobného.
Představa, že by tento debil seděl v ministerském křesle, je úděsná.

Last edited 4 měsíců před by Tomáš Vodvářka
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial