Tak se nám tu ten SPD mor mezi politiky nějak šíří

Že tato strana, nebo podnikatelský projekt jednoho muže, mlží, lže a na Facebooku banuje i za nepohodlné dotazy, je dost známo. A to si říká Strana přímé demokracie. Ale že nakazí své okolí je už na pováženou.

Senátorka Daniele Kovářová sice měla k myšlenkám Tomia Okamury vždy blízko, ale tváří se jako nezávislá. Nicméně jeden z jejích posledních blogů stojí za to:

Kdo tady dezinformuje? Česká televize!“

Hlásá bombastický titulek. A pak se paní senátorka rozepisuje: „Nedávno sama vyrobila skutečnou lež jako věž a divákům sdělila velkou nehoráznost.“ A pokračuje: „Ve čtvrtek 25. ledna 2024 v pořadu Události a komentáře v pořadu o Senátu, jež neschválil ratifikaci Istanbulské úmluvy, uvedla, že Senát může za dva měsíce o úmluvě jednat znovu, stačí, když si souhlas s ratifikací zařadí na pořad svého jednání.

Je pravda, že Senát to asi jen tak na pořad jednání nezařadí, ale co je na této informaci od ČT dezinformujícího? Ostatně paní senátorka to rozvádí dále: „Pravděpodobnost, že by tak výbušné témat náš Senát v dnešním složení sám zařadil na program jednání a pokusil se v brzké době revokovat vlastní rozhodnutí, se „limitně blíží nule“ a velmi pochybuji, že vůbec někdy v minulosti k podobné situaci došlo.“ Jinými slovy. I jak sama tvrdí paní senátorka, nějaká teoretická možnost opětovného projednání v Senátu tu je, i když pravděpodobnost je hodně nízká. Ale pořád nevidím ze strany ČT nějakou lež nebo dezinformaci (což jedno a totéž jest).

Ale paní senátorka si nedá pokoj a pokračuje: „Česká televize i vládní úředníci by si měli pořídit lepší právníky a kvalitnější konzultanty, aby nepletli hlavu divákům, čtenářům a posluchačům, a za tu dezinformaci se jim rychle omluvit.“ To snad už není možné, říkám si. To je už na Chocholouška (populární psychiatr z jednoho českého filmu).

Nicméně uplynulo pár dnů a paní senátorka na Neviditelném psu jede dál:

A tak se hned po odmítnutí ratifikace vytvářejí seznamy nás nepodrobených, kteří jsme brutálnímu nátlaku nepodlehli (třeba zde), zveřejňují se naše fotky, aby lidé viděli, jak my staří konzervativní páprdové vypadáme, a rozesílají se naše telefonní čísla a e-mailové adresy, aby nám ti nenávistníci mohli spílat a nadávat nám.

Ten odkaz, který paní senátorka uvádí, je prostě zpravodajský článek televize Nova, který uvádí kdo ze senátorů pro ratifikaci hlasoval a kdo ne. Prostě ze strany senátorky lež jako věž. A pokud někdo rozesílá osobní informace o senátorech, obrátila se p. Senátorka na policii? Já si myslím, že ne. Já si dokonce myslím, že se nic takového neděje. A přímo si troufám tvrdit, že paní senátorka normálně lže.

Upřímně – mně je nějaká Istanbulská úmluva úplně fuk. Ale je smutnou vizitkou České republiky, že máme v zákonodárném sboru lháře.

Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
4 měsíců před

Senátorka Kovářová je skutečnýn exotem v Senátu.. je zajímavé, že cokoli od ní čtu, tak vždy je přesně opak toho, co si myslím.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial