Má Babišova sprostota vůbec nějaké hranice?

Zneužívat něčí smrt pro politickou kampaň je naprosto nechutné. Způsob, jakým to předseda ANO udělal, je navíc otřesně primitivní.

My jsme vám vyjednali v Evropě 55 miliard pro české zdravotnictví z evropských peněz, 15 miliard bylo na národní boj proti rakovině. Stále lidi na rakovinu umírají. Ano, i ta mladá zpěvačka. Ano, bohužel mladí lidé. Stále něco. Každý den nějaká rakovina. A měli jste 15 miliard na boj proti rakovině. A chtěl jsem vám postavit tady krásnou, nejmodernější onkologickou nemocnici v Evropě, Pražáci,“

Další kolo obstrukcí, další odporná exhibice nemocného člověka, nepochopitelné úplně ve všech konotacích. Manžel Patricie Janečkové se pochopitelně ohradil a navíc lékařům, kteří se starali o jeho zesnulou manželku, poděkoval za jejich snahu jí vyléčit. Nemá smysl dále konkretizovat okolnosti a následné dění kolem této události. Bohatě stačí výše uvedená citace.

Opravdu musí Babiš zabít své dítě v přímém přenosu, aby se konečně definitivně znemožnil? To jako vláda může za smrt mladé zpěvačky? Babiš akorát nedostal čas k definitivnímu vítězství nad rakovinou, jež by dokázal postavením onkologického centra? Tenhle superman by dokázal zastavit umírání mladých lidí na rakovinu? To někteří lidé jen ze samotné citace nejsou schopni vidět totálního primitiva? Bytost, která nemá absolutně žádnou empatii a na empatického člověka si jen hraje? Predátora, který se prostě nezastaví před ničím. Aha, pardon, já zapomněl, my také bijeme černochy.

Loading

Subscribe
Upozornit na
guest

3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jiří Konrád
Jiří Konrád
8 měsíců před

Babiš je zrůda. Ale také náš druhý nejoblíbenější politik (Okamura třetí). Děsí ty svoje ovečky něčím, co nám vůbec nehrozí. Straší a derou se k moci. A protože alternativa, která je nyní u moci je neschopná razantních kroků, čekají náš skvělé zítřky, které asi zaplatí naše děti.

Tomáš Vodvářka
Admin
8 měsíců před

Babiš je psychopatický jedinec. Bez špetky empatie. Správně píšeš, že by byl schopen zabít i vlastní dítě pro nějaké preference. Tragické na tom všem je fakt, že je stále brán podstatnou částí obyvatel jako kdosi, kdo může být v čele vlády. Vím, že v současnosti není nikdo, kdo by měl natolik silné charisma, aby se postavil do čela s vizí, jež by znamenala nějaký postup dopředu. Bohužel, ani současná vláda toho evidentně není schopna (přesto, že pana Fialu považuji za inteligentního jedince – měl být premiérem v klidných časech). Ale představa, že se pan Babiš vrátí (podobně jako Fico na… Číst vice »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial