Mlácení Ukrajinců u nás? Ale to je přeci v pořádku.

Spouštědlem nenávisti bylo znásilnění české dívky ukrajinským mladíkem (který není válečným uprchlíkem). Proruská scéna byla na koni.

Toho se samozřejmě chytli všichni ti čeští primitivové a jejich političtí představitelé v čele s duševním gigantem naší politické scény Tomiem Okamurou. Prý vše pro české lidi a vláda to s podporou Ukrajiny a Ukrajinců přehání. A tak zprávy stíhají zprávy. Dozvídáme se, že v metru byli přepadeni Ukrajinci, v Plzni rozmlátil řidič obličej sedící ukrajinské ženě, před diskotékou se někdo pustil do Ukrajinců … .

Podle statistik (zdroj úvodník posledního čísla Reflexu) je u nás asi 10% cizinců z celkového počtu obyvatel. Kriminalita páchaná cizinci však dosahuje jen asi 4,4 % z celkového počtu trestných činů. Takže kriminalita cizinců je nižší než u Čechů. A jelikož není každý cizinec u nás jen Ukrajinec, tak u Ukrajinců dosahuje něco přes 2%.

Pokud tedy na jeden kriminální čin spáchaný Ukrajinci, připadnou čtyři podobné činy spáchané Čechy, tak se jen naplní statistika a „Vsjo v porjadku“ jak by řekl pan Okamura.

Pokud tedy někdo hlásá, že ochrana Čechů především, tak by měl hlásat též, že hlavně před jimi samotnými. Viz pomatený důchodce, který kladl kameny a klády na železniční trať.

Pokud nám mozkové centrum SPD (paradoxně Strana Přímé Demokracie, která na svých Facebookovských stránkách maže i nepohodlné otázky a dává za ně ban) káže něco o tom, že je potřeba více investovat do Čechů a méně do uprchlíků, tak má asi na mysli, že by měl stát hradit baseballové pálky a boxery, aby to už konečně stálo za to.

Loading

Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
10 měsíců před

V každé zemi na světě se vždy najde skupina podobného ražení. Mají posrané životy a vinu za to vždy hledají mimo sebe. Takže hitparáda nyní jsou Ukrajinci, před 3 lety to byli muslimové, předtím cikáni /Romové/.
Jednoduchá řešení, sdružování se do skupin s bobtnáním nenávisti, hledání vůdce, který za ně vše vyřeší.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial