Víčka

Dneska jsem konečně prohlédl. Poslední kapkou. Konkrétně kapkou koly z pet láhve. A dokonce ještě než jsem se z ní napil. Okamura má pravdu. EU je zlo a je třeba vystúpiť.

Celých dlouhých třicet let od revoluce nám tady v té kapitalistické bezbožné a antisociální bídě víčka zachraňují nemocné děti. Sbíráme je a s každým douškem plastového braníka či pepsiny máme dobrý pocit, jak díky nám jsou děcka na lůžkách v Motole šťastnější a zdravější.

A teď dýka do zad. Z Bruselu, samozřejmě. Víčka na pet lahvích už nejde napříště normálně odšroubovat a poslat na dobro  našim českým dětem. Ne, to se v EU nesmí.  Výrobci musejí zajistit, aby to nešlo. A ono to nejde, výrobci se podvolili EU totalitě, je tam takovej plastovej spoj/camfrňousek, kterej tomu v rámci boje za životní prostředí brání.

A potom co teda? Copak je možné, aby se náš stát postaral bez pomoci sbírkových víček o naše nemocné děti? O NAŠE LIDI?! Ten určitě ne, ten  raději bude podporovat Ukrajince, to známe, že.

Ještě, že tady máme opravdové obhájce zdravého rozumu a našich lidí, jinak fakt nevím, koho bych příště volil…

Leda že by, …se EU chytla konečně za nos a přestala řešit píčoviny namísto důležitých věcí, budu doufat , dlouho a snažně…

 

 

Loading

Subscribe
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jana Melišová
Jana Melišová
11 měsíců před

Mne sa páči v skle, všetko aj pivo, nepáčia sa mi nápoje v tetrapakoch a ani v plastoch hlavne farebných lebo sa odtial uvolnujú ftaláty a áno, rána rozpínajúcej sa číne, ale iste nastanie preskupenie svetových síl-india, brazília, južná amerika…tam kde je chudoba je velký potenciál, pretože sa z nej chcú dostať a musia sa snažiť.

Jana Melišová
Jana Melišová
11 měsíců před
Reply to  Jan Andrle

však tak som to myslela

Tomáš Vodvářka
Admin
11 měsíců před

Vidíš to blbě, Honzo. Neodnímatelnost víček je další rána rozpínající se Číně.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial