PRO bylo úspěšné. Co bude dál?

Představme si, že by demonstrace PRO, Trikolory, SPD a podobných, nabyly masových poměrů a došlo by k odstoupení vlády. Co by nastalo?

Byly by vyhlášeny předčasné volby. Rétorika těchto uskupení by se stupňovala, vina za vše zlé by byla na vládě a EU s NATO. Podpora v obyvatelstvu by postupně byla tak velká, že by toto uskupení vyhrálo následující předčasné volby.

Jedna z prvních věcí, která by nastala – došlo by k vystoupení z EU a NATO. Rozhodně bychom se verbálně přihlásili k ruské politice a začali Rusko podporovat na mezinárodní scéně. Rusko by se v podstatě stalo naším jediným dodavatelem plynu a ropy. Bylo by totiž ochotno nám garantovat ceny nižší, než by byly běžné na světovém trhu. Nám by oplátkou nezbylo nic jiného, než směřovat drtivou většinu našeho exportu tímto směrem, protože export do EU by byl zatížen cly.

Vláda by nalézala v zemích EU a NATO stále ostřejší protičeskou rétoriku a začala by upozorňovat i na potenciální vojenské nebezpečí, které by nám z tohoto směru mohlo hrozit. Jako malá republika si proti tomu není možno financovat a zajistit obranu, proto je povoleno zřízení ruských vojenských základen na našem území, jako preventivní obrana před západními fašisty. Během dvou let kontingent ruských vojáků na našem území dosáhne počtu sta tisíc.

V Rusku sílí slovanské myšlenky a teorie, že slovanské národy vždy měly a do budoucna by i měly mít jednotnou říši. Naše vláda s tím ochotně souhlasí a nadšeně tuto teorii podporuje. Rusko se proto rozhodne vymýtit fašisty v sousedních slovanských zemích a zahájí na Slovensko a Polsko útok mimo jiné i z našeho území.

Naše vláda je při pokračujícím odporu napadených zemí požádána o pomoc a je vyhlášená zatím omezená mobilizace. Nicméně vyhýbání se vojenské službě je bráno jako trestný čin s nepodmíněnou sazbou odnětí svobody. Na frontu se tak dostává hodně demotivovaných českých vojáků.

Na sociálních sítích se objevují zprávy, že několika Čechům byla za neuposlechnutí rozkazu na polské frontě rozbita hlava kladivem. To je ale samozřejmě jen výmysl, který je dílem štvavé západní propagandy…. .

Subscribe
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Představa je to úděsná, nikoli však zcela mimo realitu dnešních dní. Turbulentní časy dávají prostor pro presentaci jedinců, kteří by v klidných dobách byli míjeni bez povšimnutí. Výzvy k blokování státních institucí jsou už za hranou tolerance. Dobrý blog, Tomáši.

Jara Rankova
Jara Rankova
1 rok před

Vynikajici uvaha, pridala bych, ze na skolach by krome povinne rustiny byla take madarstina.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial