Další předvolební zásah z Hradu

Náš nadstranický a moudrý pan prezident Zeman vyzval primátora Prahy aby rezignoval. Na vině má být chaotická dopravní situace, amatérsky plánované opravy a z toho plynoucí zmatek v dopravě až na hraně vyhlášení stavu nebezpečí, protože problémy mají i složky integrovaného záchranného systému.

Tak souhlasím, že tažení současné pražské koalice proti automobilům a preferování všeho ostatního je až nestydaté a nesmyslné. Nicméně na druhé straně už dlouhá desetiletí v Praze nevznikla nová tramvajová trať a teď se rozjíždí stavba přímo tří. Na straně třetí jaksi zamrzla výstavba trasy D pražského metra. A s pozitivy i negativy by se dalo pokračovat. Pro mě je současné vedení Prahy spíše v mínusu.

Nicméně pokud mu to vytýká náš prezident, který by měl být nad věcí i nad stranami, tak se asi naskýtá otázka: jaké s tím má osobní zkušenosti? Z Lán v podstatě už dva roky nevystrčil nos a když už je někam odvezen, tak nejen s policejní kolonou, ale dokonce i s předběžným čištěním křižovatek.

Vyvrcholilo to jeho leteckým výletem do Brna. Letoun CASA s ním přistál v Ruzyni, aby to měl prezident do Lán blízko. Následně musel znovu vzlétnout a doletět na svou domovskou základnu ve Kbelích. Namísto toho, aby byl prezident z Kbel odvezen, nebo přepraven třeba i vrtulníkem. O vícenákladech nespekuluji.

Ale když už se prezident pustil do Pirátů tím „A“, měl by také říci ono pověstné „B“ a pustit se do ANO proč se stále nestaví Pražský okruh z Modletic do Běchovic. To je v gesci státu a pořád se nic neděje. A pražské dopravě by to pomohlo více než dost.

Takhle je to po radě, že máme volit určitě ANO nebo ČSSD, další výstřel v prezidentské kampani před letošními parlamentními volbami. Hlavně, že o sobě prohlašoval, že je prezidentem 10 milionů. Naštěstí k nim nepatřím, studem bych se propadl.

Subscribe
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jara Rank
Jara Rank
2 let před

Zbavte se te osoby, kterou v podstate od te doby, co se plazila podel zdi u klenotu uz nikdo nezna.

Tomáš Vodvářka
Admin
2 let před

Tome, toho jedince už nebere vážně asi nikdo. On dožívá svůj hnusný závěr života v zapšklosti, obklopen Nejedlým, Mynářem a Ovčáčkem, kteří z něho mají jen prachy a srandu.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial