Už se zase poníženě plazíme před Moskvou

Tahanice kolem ředitele BIS Koudelky nejsou o ničem jiném, než o tom, jestli tu necháme nadále ruské agenty pracovat, včetně destrukční činnosti typu Vrbětice, nebo se tomu sebevědomě postavíme.

Není tajemstvím, že odhalení pachatelů výbuchu ve Vrběticích a následné vyhoštění mnoha ruských „diplomatů“, ve skutečnosti agentů, byl parádní kousek ze strany BIS. I desinformační scéna na internetu hodně zeslabila. A není tajemstvím, že toto celé vadí hlavně našemu moudrému prezidentovi republiky a politickým stranám, které stanoviska Moskvy rády papouškují a ještě raději by se jimi řídily. Konkrétně jde o SPD a KSČM.

Premiér Babiš měl v těchto týdnech před sebou dvě jmenování – nového nejvyššího státního zástupce a ředitele BIS. A obě jmenování šalamounsky posunul na dobu po volbách. Nechá to na novou vládu.

V případě nejvyššího státního zástupce je tato věc pochopitelná. Protože názory politiků na různé kandidáty se různí. Ale v případě ředitele BIS Koudelky je toto naprosto nepochopitelné. Kdo si Andrej Babiš myslí že bude po volbách vládnout?

Jeho ANO? Tak pokud by nebyl s prací Michala Koudelky spokojen asi by ho nenavrhoval několikrát do generálské hodnosti. Piráti a STAN nebo koalice Spolu? Obě uskupení Michala Koudelku plně podporují. Takže Andrej Babiš předpokládá po volbách vládnutí s KSČM a SPD? To je jediné logické vysvětlení jeho váhání. A potenciální voliči ANO by si měli uvědomit, co asi Andrej Babiš chystá za koalici po volbách. Jinak všechny rozhodující politické proudy Michala Koudelku podporují.

A tak jediný, kdo je proti němu je prezident a dvě extremistické strany SPD a KSČM. To jsou všechno centra blízká Moskvě. A nad touto situací si v Moskvě určitě mnou ruce, protože Koudelka jim pěkně šlape na prsty. Mají jistě radost, protože se tu skáče podle jejich not. Tak jako dříve.

A napíšu to natvrdo. Ten pán z Pražského Hradu, co momentálně dlouhodobě odpočívá v Lánech, který za tohle může, je pro mě jenom takové to, co má rypák.

Subscribe
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
2 let před

Věřím, že tak jako na Slovensku před lety u Mečiara, se i u nás spojí oba bloky a odstraní Babiše od moci. Vše ostatní je méně důležité, protože tato kreatura je nejen pro přítomnost, ale zejména budoucnost už toxická. Pokud by se to podařilo, pak i zdechlina na Hradě zůstane osamocena, ponořena do své žluči. Nechci být špatným prorokem, ale panu Zemanovi se bude blbě umírat.

Stanislav Látal
Stanislav Látal
2 let před

Občas mám pocit, že už nežije …
Myslím tím buddhistické – neubližovat živým bytostem.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial