Už se zase poníženě plazíme před Moskvou

Tahanice kolem ředitele BIS Koudelky nejsou o ničem jiném, než o tom, jestli tu necháme nadále ruské agenty pracovat, včetně destrukční činnosti typu Vrbětice, nebo se tomu sebevědomě postavíme.

Není tajemstvím, že odhalení pachatelů výbuchu ve Vrběticích a následné vyhoštění mnoha ruských „diplomatů“, ve skutečnosti agentů, byl parádní kousek ze strany BIS. I desinformační scéna na internetu hodně zeslabila. A není tajemstvím, že toto celé vadí hlavně našemu moudrému prezidentovi republiky a politickým stranám, které stanoviska Moskvy rády papouškují a ještě raději by se jimi řídily. Konkrétně jde o SPD a KSČM.

Premiér Babiš měl v těchto týdnech před sebou dvě jmenování – nového nejvyššího státního zástupce a ředitele BIS. A obě jmenování šalamounsky posunul na dobu po volbách. Nechá to na novou vládu.

V případě nejvyššího státního zástupce je tato věc pochopitelná. Protože názory politiků na různé kandidáty se různí. Ale v případě ředitele BIS Koudelky je toto naprosto nepochopitelné. Kdo si Andrej Babiš myslí že bude po volbách vládnout?

Jeho ANO? Tak pokud by nebyl s prací Michala Koudelky spokojen asi by ho nenavrhoval několikrát do generálské hodnosti. Piráti a STAN nebo koalice Spolu? Obě uskupení Michala Koudelku plně podporují. Takže Andrej Babiš předpokládá po volbách vládnutí s KSČM a SPD? To je jediné logické vysvětlení jeho váhání. A potenciální voliči ANO by si měli uvědomit, co asi Andrej Babiš chystá za koalici po volbách. Jinak všechny rozhodující politické proudy Michala Koudelku podporují.

A tak jediný, kdo je proti němu je prezident a dvě extremistické strany SPD a KSČM. To jsou všechno centra blízká Moskvě. A nad touto situací si v Moskvě určitě mnou ruce, protože Koudelka jim pěkně šlape na prsty. Mají jistě radost, protože se tu skáče podle jejich not. Tak jako dříve.

A napíšu to natvrdo. Ten pán z Pražského Hradu, co momentálně dlouhodobě odpočívá v Lánech, který za tohle může, je pro mě jenom takové to, co má rypák.

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Věřím, že tak jako na Slovensku před lety u Mečiara, se i u nás spojí oba bloky a odstraní Babiše od moci. Vše ostatní je méně důležité, protože tato kreatura je nejen pro přítomnost, ale zejména budoucnost už toxická. Pokud by se to podařilo, pak i zdechlina na Hradě zůstane osamocena, ponořena do své žluči. Nechci být špatným prorokem, ale panu Zemanovi se bude blbě umírat.

Stanislav Látal
Stanislav Látal
11 měsíců před

Občas mám pocit, že už nežije …
Myslím tím buddhistické – neubližovat živým bytostem.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial