Zase bouře ve sklenici vody

Vzhledem k současnému dění na naší politické scéně přináší naše agentura Hádám naprosto ověřené informace z nezávislých zdrojů.

Výbuch v muničním skladu nebyl způsoben aktivitou ruské tajné služby GRU, ale typickým českým šlendriánem, kdy i přes proškolení o nebezpečnosti manipulace s otevřeným ohněm ochranka skladu opakovaně típala cigára o bedny, určené na export, v rámci hry tzv. „ruská ruleta“. To, že se tento název týká východní demokratické země, je jen náhodný souběh okolností, jehož ihned využily hyeny, převlečené za novináře.

Oba neprávem špinění ruští turisté ke skladu jen náhodně zabloudili při sběru hub v lesích okolo lázní Luhačovice. Že jde o turisty, potvrdila jejich pozdější návštěva katedrály v Salisbury, kterou nalezli až po důkladném pátrání v samotném městě, což by u rozvědčíků samozřejmě nastat nemohlo. Jelikož i Vladimír Vladimírovič Putin prohlásil, že jde o počestné občany Ruské federace, je celá záležitost uspokojivě vysvětlena a jen opět hyeny, převlečené za novináře, tento jasný fakt zpochybňují.

Dominantní politické veličiny naší scény, jež jsou t.č. koncentrovány do Komunistické strany Čech a Moravy a Strany přímé demokracie, již vydaly zásadní prohlášení, kterým vylučují účast ruské rozvědky na uvedeném výbuchu. Jelikož pan Tomio Okamura a Vojtěch Filip – Falmer jsou zdaleka největšími odborníky na mezinárodní situaci, jen tupá hyena, převlečená za novináře, byl mohla vznést jakoukoli pochybnost.

Mlčení k věci presidenta republiky ing. Miloše Zemana, Csc., není dáno jeho rozpolceností, vnitřní nejistotou či jak tvrdí některé hyeny, převlečené za novináře, špatným zdravotním stavem, ale léta vypěstovanou rozvahou, kdy teprve po řádném rozmyšlení vysloví větu či bonmot, který se ihned stane klíčovým. Tento stav již dříve výstižně popsala bývalá hejtmanka karlovarského kraje, paní Vildumetzová – Mračková slovy: “ „Vaše bonmoty, postřehy a především váš přehled je fascinující a nezapomenutelný.“ Jen některé hyeny, převlečené za novináře, tento nepopiratelný fakt stále nevidí, či lépe řečeno, vidět nechtějí.

Vyhoštění 18 poctivých ruských občanů, kteří zde pracovali pro blaho obou zemí, je bezprecedentním krokem z české strany. Nabídka ruského zboží je vždy poctivá a slušná, nikdy nepodmíněná ničím, co by naši republiku zavazovalo k čemukoliv dalšímu. Předpoklad, že při obchodní či vzdělávací činnosti provozují nějakou záškodnickou činnost, namířenou vůči naší svrchované zemi, NATO či EU, je opět výmyslem hyen, jež jsou převlečeny za novináře.

Naopak, odchod 20 sprostých podezřelých zaměstnanců naší residentury tajné služby, jež je umístěna v Moskvě pod pláštíkem ambasády, je správným činem, který bude základem normalizace vztahů obou suverénních zemí. Jen hyena, převlečená za novináře, si může myslet, že jde o nějaký odvetný krok. Jistě to Ruská federace provedla s neskrývanou lítostí, ale jak známo, „když musíš, tak musíš“.

Naše agentura považuje – a to na rozdíl od hyen, převlečených za novináře – celou situaci za jasně vysvětlenou a uzavřenou. Pevně věří, že výše uvedená fakta zklidní rozvášněné politické debaty a přinese opět klid v mezinárodních vztazích.

 

Subscribe
Upozornit na
guest

7 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Hana
Hana
3 let před

Ach jo. Řekněte, prosím, že bude lépe.

Soňa Bulbeck
3 let před

Ďakujem za príjemný nadhľad na situáciu, ktorá rozhodne príjemná nie je…a ono sa to ešte potiahne…ja si pamätám Salisbury…

Matějovský
Matějovský
3 let před

viděli jste fotky z toho jejich odletu? Málem jsem spadnul ze židle, když jsem si všiml, že si sebou berou i žehlící prkno. Ne, Rusáci se prostě nikdy nezmění :-D.

Bohunka
3 let před

👍😆

Tomáš Flaška
3 let před

Vypustil bych 5. odstavec o prezidentovi a vsadil bych se že nějaké podobné prohlášení Zeman vydá.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial