Necestujte zbytečně, radí premiér

A kdepak máme paní premiérovou s dcerou? V Dubaji. Přiznejme si, že není sama. V zámoří jsou nyní tisíce, ne-li desítky tisíc Čechů. Ale ta její cesta má přeci jen asi zajímavou souvislost. A teď nenarážím na to, že je to paní premiérová.

Spojené arabské emiráty totiž spustily tzv. očkovací turistiku. Prostě nabízejí pobyty s očkováním proti Covidu. Zabijí tak dvě mouchy jednou ranou. Obnoví cestovní ruch a vzroste povědomí o této zemi ve světě. Netřeba dodávat, že to očkování, tedy lépe řečeno ta cesta a pobyt, není levnou záležitostí. Ale k pobytu se proto dává k dispozici auto s osobním řidičem.

Paní premiérová tak nemusí být obavy, že kdyby se někde nechala naočkovat doma a ono by to prasklo, že by z toho byla ostuda. Tedy za předpokladu, že tam kvůli tomu očkování je. I s dcerou. Ale skutečnost, že je právě teď a tam, je velice zvláštní. Proč ne jindy a jinde? Nikde jinde očkovací turistika není.

Ostatně cestování paní premiérové má své výhody i pro nás, plebs. Kámoš vyrazil autem v září do Chorvatska. Bylo to v době, kdy se postupně zpřísňovala všechna možná cestovní omezení. Ale když se dozvěděl, že v té samé době je tam paní Monika Babišová, tak mu spadl kámen ze srdce. Pochopil, že žádné restrikce nenastanou. A nenastaly. Ostatně to tam byl přesně v té době vyjednávat i pan premiér osobně.

Loading

Subscribe
Upozornit na
guest

5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Hana
Hana
3 let před

Asi si ještě nezvykla, že se na ni hledí jinak, než na nás ostatní a spíše by měla být vzorem než naopak. Přemýšlím, jak by s ní bylo naloženo, kdyby byla členkou britské královské rodiny.

Tomáš Vodvářka
Admin
3 let před
Reply to  Hana

Ta úvaha jde naprosto jinam. Naši novodobé „šlechtě“ chybí úplně všechno. Představa primitiva v čele vlády s jeho …no jak to říci slušně .. doprovodem třeba na audienci u královny …..jde za všechny sci-fi…

Tomáš Vodvářka
Admin
3 let před

Já jsem rád. Představa, že by naše smetánka přišla o tak okouzlující a inteligentní dámu, jako je paní Monika Babišová…..br, jen to ne.

Hana
Hana
3 let před

Vy jste se dnes dobře vyspal a máte dobrou náladu😊. Tak ať vám vydrží po celý den😊.

Tomáš Vodvářka
Admin
3 let před
Reply to  Hana

Já mám dobrou náladu skoro vždy. Dnes malujeme…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial