O některých pojmech současné doby

V tomto blogu přináším některá upřesnění pojmů, jež jsou používána jak na blogu idnes, tak i na jiných fórech veřejných diskusí.

HUMANOID 

Jedinec, jenž má s lidskou bytostí somatickou podobu, ale to je všechno. Základem jeho bytí je snaha o bezživotí jiného jedince, o němž se domnívá, že on na bytí nemá nárok. K této činnosti používá hřebíky, které vkládá do pohlavních orgánů žen, nůž, kterým jim řeže prsa. Před očima rodičů vkládá do pece jejich děti a nutí je, aby pozorovali proces pečení. Pokud je jeho oběť ještě živa, podrobí ji hromadnému znáslinění a poté na ni na zemi močí. Tuto činnost si nahrává a posílá svým příbuzným.

OBČAN PÁSMA GAZA

Je vychováván a veden k nenávisti vůči občanům státu Israel. Pokud se dozví o činnosti humanoidů, kterou jsem popsal výše, vyráží do ulic a slaví. Vše si rovněž nahrává a umisťuje poté na internet, aby počet oslavujících byl větší a oslav se mohli účastnit i ti, kteří jsou vzdáleni. Pokud to situace umožňuje, po aktivitě humanoidů se zastaví v osadách státu  Israel a vyrabuje a odveze si vše, co je použitelné ve vlastní domácnosti. Nepovažuje to za krádež, ale za naprosto běžnou věc. V době, kdy je aktivita humanoidů potlačena, rád pracuje ve státě Israel, aby uživil početnou rodinu doma v pásmu. Nebrání se léčení vlastní osoby či dětí ve státu Israel, aby posléze předal veškeré potřebné informace o dislokaci čehokoliv pro potřebu Hamásu. Občanu pásma Gaza zřejmě nedojde, že pokud slaví akce humanoidů, může posléze nést nepříjemné následky těchto oslav. Lomení rukama a dovolávání se pomoci arabských bratrů může mít z tohoto pohledu tragikomický nádech.

HAMÁS

Organizace, která již necelých 20 let plně ovládá pásmo Gaza. Místo starosti o běžné denní potřeby obyvatel se soustřeďuje na budování podzemních tunelů a odpalovacích stanovišť. V rámci výchovy dětí jim vštěpuje mantru, že nejvyšším cílem života je pozabíjet občany státu Israel, k čemuž využívá dotace na učebnice, přicházející ze zemí, kterým nemůže přijít na jméno. Poté, co humanoidi v jejich službách způsobí masakr ve státu Israel, poukazují na zákeřnost odvety zobrazováním trpících obyvatel pásma Gaza v médiích.

STATISTIKA

Výše zmíněná organizace předkládá neustále se zvyšující čísla zabitých obyvetal pásma Gaza. Vzhledem ke známé situaci s bombardováním nemocnice v pásmu jsou jejich čísla málo spolehlivá a to používám eufemismus (pro zapomětlivé – Raketa IDF trefila nemocnici a zabila 500 obyvatel pásma. Svět byl ohromen a zděšen. Posléze se ukázalo, že šlo o zpackanou střelu palestinského džihádu, která byla mířena na Israel ale nedoletěla. Raketa netrefila špitál, ale parkoviště a mrtvých nebylo 500, ale 50. Svět již nebyl zděšen, spíše mlčel, omluva IDF nenastala. Pokud někdo nachází příměr se zprávou pověstného rádia Jerevan, je na správné stopě). Rovněž lze dohledat produkci tzv. Pallywoodu, což jsou filmové šoty mrtvých občanů, kteří po poslední klapce zázračně ožijí.

UNRWA

Organizace, založená pro pomoc palestinským uprchlíkům. Jelikož jde už o cca 3. generaci, je pojem uprchlík poněkud relativní. Někteří její členové se účastnili spolu s humanoidy akce dne 7.10.2023. V poslední dnech byla pod sídlem této organizace v pásmu Gaza nalezeno počítačové centrum Hamásu, o čemž čelní představitel UNRWA neměl samozřejmě ani stín potuchy. V učebnicích, které tato organizace, štědře podporována zeměmi Západu, distribuuje, jsou obyvatelé státu Israel presentováni jako nepřátelé, které je třeba eliminovat od Jordánu k moři. Tato organizace stojí nejspíše před krachem, protože pramen ze Západu dočasně vyschnul a okolní arabské země to nejspíše nepovažují za potřebné.

ANTISEMITISMUS

Poslední dobou opět populární činnost některých jedinců na celém světě. Stejně jako před několika tisíci lety je těchto cca 16 miliónů lidí terčem celosvětového pronásledování. Už to sice nejsou otrávené studny či panenská krev na macesy (i když se i tyto atributy tu a tam jistě objevují). Nyní jde už jen o to, že důvodem pronásledování je rasová příslušnost. Předpoklad, že toto po Norimberském procesu zmizí, se ukazuje jako mylný. Pronásledováni jsou studenti, staří lidé, populární jsou útoky na synagogy a školy.

Omlouvám se čtenářům, že jsem některé pojmy nezmínil, ale v rámci blogu je tento rozsah přijatelný.

Subscribe
Upozornit na
guest

5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Petr Novák
Petr Novák
7 dní před

Pane Vodvářko,
pozorně čtu Vaše příspěvky a dovolím si vyslovit přání: žijte dlouho a pište stále.
JUDr. Petr Novák

Tomáš Guttmann
9 dní před

Přesně tak, ale bojovníci za lidská práva spojení s OSN s tím souhlasit nebudou, jelikož ony humanoidy z celého srdce milují.

Vladimír T. Gottwald
10 dní před

Jo.

Sona Bulbeck
10 dní před

Keby to citali ti pravi🙏🏻

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial