Rusové nefňukejte jak baby, na hokejových mistrovstvích nemáte co dělat

A nejen na nich i na všech světových sportovních klání včetně olympijských her. Státem řízený doping, nyní agrese proti Ukrajině. Slušným lidem nechybí jejich účast ani v nejmenším.

Po skončení hokejového mistrovství světa se v Rusku opět spustil téměř povinný nářek nad tím, že prý Rusům bylo toto světové klání ukradeno. „Mistrovství světa jsem nesledoval. Šampionát bez účasti našeho nároďáku mě nezajímá. Je mi jedno, kdo je ve finále nebo v semifinále. Kdybychom mohli hrát, samozřejmě skončíme první,“ chvástal se podle webu sport.cz dvojnásobný olympijský vítěz a osminásobný mistr světa Boris Michajlov.

Tak to určitě, já nabízím statistiku posledních pěti MS v hokeji juniorů, kde Rusové hráli. Jednou stříbro, dvakrát bronz, jednou čtvrté místo a jednou konec ve čtvrtfinále. Ještě zápasy s českým týmem. V roce 2021 Česko-Rusko 2:0, v roce 2020 Česko-Rusko 4:3. Z toho je tedy patrné, že ruští mladíci nepatří mezi super mančafty v hokeji a zlato získali naposled v roce 2011. Takže nechápu, kde vzal Michajlov své neopodstatněné sebevědomí. Normální ubožácká tragikomedie!

Jednoznačně vyznívá i diskuse pod článkem iDNES.cz, kde diskutující Daniel Tomáš upřesnil: „Z posledních pěti dospělých MS, na kterých rusáci hráli, byli třikrát 3., jednou 5. a jednou 6. Takže takový lehce nadprůměrný tým. Žádná tragédie, když nepřijedou.“ Za to dostal zatím 29 plusových lajků a žádný mínusový.

Já za svůj příspěvek: „Nikomu normálnímu Rusové nechybí, v hokeji i jinde,“ dostal 45 plus a jen 3 mínus.

Rekordman Zbyňa Vrba dostal 87 plus proti 3 mínus za tento text. „Vážně se ptáme, komu chybí věčně podvádějící, programově dopující rusáci? To už se zapomnělo, že byli vyloučení ze všech možných sportů kvůli státem řízenému dopingovému programu? Že jejich sportovci odmítali vracet medaile, když se jim na doping přišlo? Že upláceli vedení sportovních soutěží a svazů?

Vážně? Hokejová dvacítka, která musela narychlo odjet z turnaje, protože při kontrolním testu neprošlo dopingovou kontrolou celé družstvo a tak turnaj dohrála osmnáctka?

Takže asi takhle – rusáci chybí jen primitivům, kteří jsou na jejich straně. Normální sportovní fanoušek si oddychne, protože bez rusáků klesá počet medailí doručených poštou 3 roky po akci na minimum.

Jedinou chybou je, že se je nepodařilo dostat doslova VŠECHNY doslova ze VŠECH sportů.

Poslední taková pěkná aktuální rusácká férovka byla k vidění v šachu. Dva rusáci si dohodli partii a remízu. Naštěstí zakročil rozhodčí a udělil jim oběma 0 bodů místo 1/2 bodu.

Asi taková sebranka to je.“ Naprosto perfektní a výstižný text.

Rusko fakt nejen na sportovních soutěžích nechybí nikomu normálnímu. Vzpomínám jak naši biatlonisté popisovali atmosféru na mezinárodních závodech. Bývalo prý normální, že si u tras závodů nechávali láhve s nápojemi. To později kvůli Rusům nebylo možné. Měli oprávněné obavy, že by jim Rusové mohli do nápojů namíchat doping, aby české sportovce zdiskreditovali. Tato znepokojení chápu, rusáci jsou schopni i těch nejhorších špinavostí jen proto, aby vyhráli. Koneckonců státem řízený doping to dokazuje. Rusáci se neštítí jakýchkoliv podrazáckých praktik, to už bylo v mnoha případech opakovaně dokázáno.

Rusko má jedinou šanci, aby se opět mohlo zúčastnit mezinárodních soutěží, ihned a bezpodmínečně ukončit agresi proti Ukrajině a stáhnout svá vojska z okupovaného území.

KOMENTÁŘ: Komu teď Rusové chyběli? Je dobře, že hokej odolává čardáši s ďáblem – iDNES.cz

MS hokej U20 | Rusové zuří, český bronz je nezajímá: Vzali nám zlaté medaile, čílí se legendy – Sport.cz

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial