Rusko je na straně těch, kteří uřezávají dětem hlavy

Tvrdí to bývalý Putinův poradce Rus Abbas Galljamov. Člen izraelské strany Likud Amir Weitmann prohlásil, že Rusko se paktuje s nepřáteli Izraele a za svoji podporu Hamásu zaplatí vysokou cenu.

Rusko podporuje nacisty, kteří na nás chtějí spáchat genocidu, a Rusko za to zaplatí. Skoncujeme s těmito nacisty, vyhrajeme tuto válku, nezapomeneme na to, co děláte, přijdeme, postaráme se o to, aby Ukrajina vyhrála, postaráme se o to, abyste zaplatili cenu za to, co jste udělali.“ nebral si podle webu anews.com.tr servítky izraelský politik Weitmann přímo v živém vysílání ruské televize RT.

Ještě daleko ostřejší byl politolog Abbas Galljamov na sociální síti Telegram, jehož výroky převzal český web Forum24.cz. Galljamov dříve pracoval přímo v Kremlu pro Putina. „Ve skutečnosti se nenormální v tomto prostředí – ne všechno, ale alespoň jeho podstatná část – už dávno považuje za normální. Nyní se prostřednictvím represe a propagandy snaží tuto nenormální normalitu rozšířit na celou společnost. Veřejně se postavit na stranu vyděděnců, kteří uřezávají dětem hlavy jen proto, že jsou proti Americe – to už je třeba si domyslet.“

Nyní se také podle webu Aktualne.cz objevily důkazy o financování muslimských teroristů ze strany Ruska. Ten se odvolal na zprávu z amerického deníku The Wall Street Journal podle něhož teroristická skupina Palestinský islámský džihád, která se rovněž podílela na brutální teroristické akci Hamásu proti Izraeli, obdržela před tímto útokem v kryptoměnách 93 milionů dolarů od ruské kryptoburzy Garantex. Palestinské teroristické skupiny jsou z velké části financovány v kryptoměnách. Garantex pak sídlí v Moskvě, pere špinavé peníze pro Putinovy stoupence z řad bohatých Rusů a zločinecké skupiny, podporuje i mezinárodní terorismus.

Amir Weitmann patří k předním izraelským podnikatelům a je prominentním členem vládnoucí strany Likud. Jeho slova je tedy třeba brát vážně. Určitě nejsou jenom jeho soukromým názorem, ale vyjadřují mínění mnoha Izraelců. Korektní vztahy Izraele s Ruskem dostaly po teroristických útocích Hamásu pořádnou trhlinu, protože Moskva tyto útoky veřejně neodsoudila a navíc přiznala dlouhodobé a pravidelné styky s touto muslimskou teroristickou organizací. Židovský stát však netouží po otevřeném střetu s Ruskem kvůli situaci v Sýrii, kde s tichou podporou Kremlu útočí na islamistické radikály z Hizballáhu a vojenské jednotky Íránu, kteří ohrožují jeho bezpečnost. Zdá se však, že situace se nyní změnila a Izrael začíná být k Rusku kritický.

Politolog a politický konzultant Galljamov nyní žijící v zahraničí pronesl moudrá slova, která bychom si měli zapamatovat. To, co je v civilizované společnosti nenormální, se v Rusku považuje za normální. Ano, v Putinově řísi jsou normální korupce, mafiánské praktiky, vydírání, náhlá a nečekaná úmrtí nepohodlných lidí hlavně při pádech z okna, brutální pronásledování opozice či vojenské agrese proti sousedním zemím. To jsou běžné státem posvěcené praktiky, které ovšem už Putin a jeho nohsledi považují za standardní. Na to je dobré myslet, kdyby někdo přes nezvratné důkazy považoval Rusko za normální stát. Tak to však není, putinovské Rusko je na stejné úrovni s teroristy z Hamásu a s takovými se nevyjednává.

Netanyahu aide threatens Russia on RT broadcast, vows to pay Moscow off (anews.com.tr)

Rusko je na straně těch, kdo uřezávají dětem hlavy, stačí, když jsou proti Americe, říká politolog Galljamov | FORUM 24

Telegram: Akontace @abbasgallyamovpolitics

Skupina napojená na Hamás dostala z Ruska před útokem na Izrael miliony v kryptoměně – Aktuálně.cz (aktualne.cz)

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial