Baštovo „vítězství“ na Primě není třeba brát vážně

V předvolební debatě kandidátů na prezidenta na CNN Prima News zvítězil kandidát SPD Jaroslav Bašta s 47% hlasů. Jenomže už dříve dostala v podobné debatě soudružka Kateřina Konečná 57,3% hlasů.

Stalo se tak v superdebatě lídrů politických stran před volbami do Poslanecké sněmovny v roce 2021 a bylo to také na CNNPrima News. Šéfová komunistů mezi hlasujícími dopadla ještě lepe než prezidentský kandidát Bašta a jasně zvítězila nad ostatními diskutujícími. Jenomže pak přišly volby a KSČM v nich utrpěla debakl, když dostala 3,6% hlasů, a vypadla tak z dolní parlamentní komory. Já doufám, že definitivně.

Stačí se podívat na sociální sítě, kde se objevila fotografie s oním hlasováním, které vrchní srpokladivářka tak přesvědčivě ovládla. Inu ovlivnit se dá všechno, spolustraníci – soudruzi a soudružky dostali befel z rudé centrály v ulici Politických vězňů v Praze, aby večer seděli u televize a hlasovali. Úspěch to byl, to ano, ale jak je vidět, tím to skončilo.

Takže v tomto případě byl podán jasný důkaz, že taková hlasování se dají velmi snadno ovlivnit. Proto přistupujme i k Baštově prvenství s nadhledem a rezervou. Není třeba se ho bát. 

Subscribe
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
26 dní před

Pan Bašta je jednoznačně vyšinutý člověk. Ale každý má mít svých pár minut slávy, u něj to bude o cosi více. Tak nějak věřím, že občané ČR mají ještě aspoň trochu zdravého rozumu.

Vl.V
Vl.V
25 dní před

To vitezstvi byla recese, nebo jen potvrteni inteligence naroa, ktery si dvakrat po sobe tvili prezidentem Milose Zemana?

Jiljí Záruba
27 dní před

Jen takovou technickou – tehdejší vítězství Konečné bylo dílkem recesitů, nikoliv jejích příznivců (hodně zlomyslné vůči ženě, nu, což), jak je to bylo teď z Baštou, nevím…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial