Baštovo „vítězství“ na Primě není třeba brát vážně

V předvolební debatě kandidátů na prezidenta na CNN Prima News zvítězil kandidát SPD Jaroslav Bašta s 47% hlasů. Jenomže už dříve dostala v podobné debatě soudružka Kateřina Konečná 57,3% hlasů.

Stalo se tak v superdebatě lídrů politických stran před volbami do Poslanecké sněmovny v roce 2021 a bylo to také na CNNPrima News. Šéfová komunistů mezi hlasujícími dopadla ještě lepe než prezidentský kandidát Bašta a jasně zvítězila nad ostatními diskutujícími. Jenomže pak přišly volby a KSČM v nich utrpěla debakl, když dostala 3,6% hlasů, a vypadla tak z dolní parlamentní komory. Já doufám, že definitivně.

Stačí se podívat na sociální sítě, kde se objevila fotografie s oním hlasováním, které vrchní srpokladivářka tak přesvědčivě ovládla. Inu ovlivnit se dá všechno, spolustraníci – soudruzi a soudružky dostali befel z rudé centrály v ulici Politických vězňů v Praze, aby večer seděli u televize a hlasovali. Úspěch to byl, to ano, ale jak je vidět, tím to skončilo.

Takže v tomto případě byl podán jasný důkaz, že taková hlasování se dají velmi snadno ovlivnit. Proto přistupujme i k Baštově prvenství s nadhledem a rezervou. Není třeba se ho bát. 

Subscribe
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Pan Bašta je jednoznačně vyšinutý člověk. Ale každý má mít svých pár minut slávy, u něj to bude o cosi více. Tak nějak věřím, že občané ČR mají ještě aspoň trochu zdravého rozumu.

Vl.V
Vl.V
1 rok před

To vitezstvi byla recese, nebo jen potvrteni inteligence naroa, ktery si dvakrat po sobe tvili prezidentem Milose Zemana?

Jiljí Záruba
1 rok před

Jen takovou technickou – tehdejší vítězství Konečné bylo dílkem recesitů, nikoliv jejích příznivců (hodně zlomyslné vůči ženě, nu, což), jak je to bylo teď z Baštou, nevím…

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial