Kreml se paktuje s muslimskými vrahy a fanatiky

Svobodní Rusové v ČR ve svém prohlášení ostře odsoudili působení íránských vojenských poradců u ruské armády, kteří její vojáky učí používat drony íránské výroby zabíjející  ukrajinské civilisty.

Je to další důkaz vzrůstajícího antisemitismu v Rusku a zároveň slabostí Moskvy, která se uchyluje ke spolupráci se zavilými nepřáteli Židů. Mám však radost, že ne všichni Rusové jsou stejní, a ti slušní z nich brutální rusáckou agresi proti Ukrajině odsuzují. A neváhají to dát veřejně najevo jako Svobodní Rusové v České republice, kteří se postavili proti rusko-íránské válečné spolupráci.

Upozorňuji na fakt, že režim v Teheránu patří k radikálním islamistickým a Írán se pod jeho vedením stal jedním velkým teokratickým koncentračním táborem. To dokazuje nedávná vražda mladé kurdské ženy umučenou členy tzv. mravnostní policie jenom proto, že neměla správně uvázaný šátek Hidžáb, který tamní ženy musí povinně nosit.

Kdysi se mafián, válečný zločinec a masový vrah Putin holedbal, že Rusko bojuje proti terorismu. Opak je však pravdou. Co se týče Ukrajiny, tak je to Kreml, kterého v neomluvitelné agresi proti sousední vojensky podporuje zločinný stát hlásající likvidaci Židů a neuznávající právo Izraele na existenci. Írán rovněž podněcuje mezinárodní terorismus a posílá zbraně islamistickým fanatikům z Hizballáhu, kteří vraždí izraelské civilisty. Má to Putin opravdu výborné kamarády. I když, jak se říká, svůj k svému, Rusáci se na Ukrajině dopouštějí otřesných válečných zločinů na úrovni nacistů a islámského státu. Uvědomme si rovněž, že ruské vojáky cvičí v používání s íránskými drony důstojníci islámských revolučních gard, které patří k hlavním oporám íránského islamistického režimu.

Nelze se proto divit tomu, že už i Izrael je velmi znepokojený tímto spojenectvím, a dokonce už i mezi ministry izraelské vlády se objevily myšlenky, že by Židovský stát měl svoji pomoc Ukrajině rozšířit i na dodávku zbraní. Zatím ji pomáhá zpravodajskými informacemi a a zásilkami humanitární pomoci. K tak radikálnímu posunu u Izraelců asi nedojde, protože vláda v Jeruzalémě nebude chtít hrotit vztahy s Moskvou kvůli Sýrii. Nicméně Kreml u nich hodně ztratil, protože Židé jsou pochopitelně na spolupráci se svými úhlavními nepřáteli citliví.

V diskusích na webech a sociálních sítích, už jsem se také dočetl, jak na tuto zásadní změnu svých kremelských kamarádů zareagují Tomio Okamura a jeho SPD. Jistý diskutující pod článkem na iDNES.cz k tomu trefně podotkl, že se asi začnou učit pozdrav Allahu Akbar.

Chci ale ještě jednou zdůraznit, že ne všichni Rusové jsou stejní, jsou mezi nimi i zásadní odpůrci Putina a slušní lidé a proto si nezaslouží být všichni, jak se říká, házeni do jednoho pytle.

https://www.forum24.cz/ruska-federace-otevrene-podporuje-islamisticke-radikaly-a-vrahy-zidu-pise-sdruzeni-svobodni-rusove/

Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
MUDr. Tomáš Vodvářka
Admin

Jsem si jist, že při jisté konstelaci by SPD se svým vůdcem začala padat směrem k Mekce a členky by – samozřejmě dobrovolně – si na hlavu daly aspoň ten hidžábek….

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial