Další perla z dílny Prchala nebo Andreje Babiše?

Ztráta jakýchkoli zábran, nulová soudnost a víra, že ovečky budou svého apoštola následovat nekri(o)ticky za každou cenu. Předseda ANO se vyjádřil na Twitteru k rozhodnutí koalice podporovat tři kandidáty.

Stanovisko Andreje Babiše zde. „Kandidát Pětikoalice na prezidenta? Nemají moc co nabídnout. Podpoří bývalého komunistického rozvědčíka řízeného zbrojařským lobbistou, pána, co by diskriminoval homosexuály, a nevýraznou dámu bez jasného názoru na cokoliv důležitého.“

Pětikoalice podpoří bývalého komunistického rozvědčíka, který ovšem stál v čele vojenského výboru NATO a obstál. Toto je stanovisko člověka, který na 99 procent spolupracoval s STB, který zjevně za komunismu patřil mezi protěžované osoby a více jak polovina národa mu přezdívá Estébák nebo pejorativně agent Bureš. Naprosto scestné útoky na pana Vystrčila pro změnu střídá toto naprosto pokrytecké a nestydaté prohlášení jednoho z nejvýraznějších mikromanagerů současnosti.

Z opoziční politiky začíná být dokonalý cirkus, kdy je jen otázkou, kde bude jeho dno. Protože dno nemá dna. Co všechno jsou ochotni vydržet voliči ANO? Andreje Babiše blaho národa vůbec nezajímá. Andreje Babiše zajímá jen on sám. Je až obdivuhodné kolik dokáže věnovat energie budování svého hradu ze sirek. Přesto je zjevné, že už to není zcela ono. Racionální argumentace vůbec není schopen. Vytrvale se opakuje. Ve vyjádření k volbám čtyřikrát během dvaceti minut zopakoval, že on do Senátu nekandiduje. Někdo miluje zmrzlinu, AB se zamiloval do slova kartel. Dostane-li otázku, už na ní prakticky neodpovídá a vytrvale opakuje své mantry. Když tazatel chce na onu otázku přesto odpověď, předseda ANO si jí musí nechat zopakovat.

Pětikoalice má své chyby. Pořád to jsou politici, ale současná politická scéna žádnou jinou alternativu prostě nenabízí. Předseda ANO už ztratil veškeré zábrany. Jeho narativ už má v současnosti jen dvě složky. Osobní útoky proti všem členům koalice a vytrvalá sebechvála. Bude zajímavé sledovat, jak tohle divadlo nakonec skončí.

Subscribe
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jana Melišová
1 rok před

A to Vy máte takého razenia a ťaženia len jedného…A čo my? U nás je takých viacej.

Jana Melišová
1 rok před

Však niektorí ľudia sú schopní urobiť čokoľvek, len aby ustáli svoju masku….

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Tvrdím, že Andrej Babiš je humanoidní generátor náhodných slov, má současně s tím implementován program nazvaný EGO I.
Jazykově odbytý, bohužel vložena sestava vulgárních výrazů.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial