Velmi bolestná smrt – střelit do břicha

Nacisti to dělali v koncentrácích, když se oběť vzpouzela jít pod oprátku. Jedna rána do břicha a odpor byl ten tam. A teď to vidíme v podání Rusů, navíc vůči nám.

Má ještě někdo dojem, že Rusové jsou naši slovanští bratři? Jsou mezi námi hrdinové a dobrovolníci, kteří pomáhají Ukrajině. Někdo přímo bojuje, někdo jen pomáhá humanitárně. To byl případ 49-letého Tomáše, který se snažil odvážet uprchlíky k nám do Evropy. Nepřežil. Jeho tělo bylo nalezeno v hromadném hrobě spolu s dalšími dvěma oběťmi. Jelikož v okolí v době jeho smrti působili jenom ruské jednotky, dá se předpokládat, kdo to udělal.

Jenže pan Tomáš měl dvě kulky v břiše. Oni ostatní dva byli střeleni do hlavy, což je smrt podstatně rychlejší a méně bolestivá. Rusové zjevně „trestají“ cizí státní příslušníky, kteří se rozhodnou Ukrajině pomoci. Byť jen humanitárně. A je úplně jedno, že to byl příslušní slovanského národa. Dodávám, právě tím hůře.

Myslete na to vy všichni, kdo stále vzhlížíte k Rusku jako ke spasiteli. Jak se k nám chovají a je jedno, že jim chcete lízat chodidla.

Lze namítnout, že pachatel není jednoznačně určen. Ano, to je pravda. Mohli to být i Ukrajinci. Sice proti tomu hovoří bojové okolnosti v době vraždy, ale i to, že u hrobu byla nastražena nástražná mina. To je oblíbená zákeřnost ruských jednotek při jejich ústupu. Nevím, proč by zrovna tohle měli Ukrajinci dělat na svém území, které zpětně dobyli.

Ale dobře, předpokládejme tedy, že to mohli udělat i Ukrajinci. Proč? Třeba se domnívali, že pan Tomáš pro Rusy špehoval a náležitě ho odměnili. Humanitárního pracovníka by zabíjeli těžko.

I na to myslete vy zastánci Ruska, až se někdy třeba s nějakými Ukrajinci potkáte. A pokud dostanete po papuli, tak se divit nebudu.

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Radomira Kielbergerova
Radomira Kielbergerova(@radomirakielbergerova)
1 měsíc před

Já naprosto neskousnu, neskousnu jakákoli hledání Ale. Ŕíkám to hlavně z dúvodu vyznění mého příspěvku…A tedy nepŕijímám jakoukoli hru na demokratické „právo“ na názor. Rusové jsou podtrženo sečteno už celým civilizovaným svétem svině sviní jednadvacátého století, primitivové…a já nikoho neomlouvám že tovíš…propaganda, ti lidi tomu holt věří… a ono je Ujrajinců dost. Kdyby i cokoli dělali..jsou doma a k obraně byli donuceni. Nehodlám omlouvat primitivy SPD u nás, babišoidní…nevím proč chápat agresivní jednoduchy cizí. A znova říkám zdržte se publikování na iDnesu hlavní strany…, v holportu s pŕiposraženým učitelem N, klerofašistickou paní učitelkou až běda, lhotskými a dalsím nevkusem větvičkou…ajinými,… Číst vice »

Tomáš Vodvářka
Admin
1 měsíc před

Rusko se už dávno vyčlenilo ze společnosti slušných zemí. Sběř ze Sibiře, kde lidský život nejspíše nemá žádnou hodnotu, dělá to, co umí. Koukají na splachovací WC a pračky, pokud jim někdo jen neuhne z cesty, tak jej ihned odpraví.

Bohumil Michal
Bohumil Michal
1 měsíc před

Ta manželka ruského vojáka, která se proslavila svým přáním uřezávat ukrajinským dětem postupně prsty, uši a genitálie, byla identifikována, je to Julie Koptova, dětská sestra ze Smolensku. Žádná Sibiř.

Tomáš Vodvářka
Admin
1 měsíc před
Reply to  Bohumil Michal

Hezký, zdravotní sestra? Tak adieu, panslavisme….
Ta nenávist vůči Rusům bude trvat minimálně tři generace.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial