Jak ten Andrejko otáčí jak korouhvička ve větru

Před prezidentem byl podělaný strachy. Neodvážil se k ničemu. Pořád doufal, že navzdory Ústavě a prohře ve volbách by mu mohl prezident dát ještě šanci na sestavení vlády. Nebo aspoň čas na zametení všeho.

Jenže vše je jinak a nestačíme se divit. Andrej Babiš pochopil, že mstivý stařík z Lán mu už nijak nepomůže. Včerejší zpráva lékařů přednesená předsedou Senátu byla drtivá. A máme zde otočku o 180°. Nejdříve mu byl slíben jeden, pak dva, pokusy o sestavení vlády. A najednou už prezident nemůže konat. A dějí se věci, které se měly dít již před mnoha lety.

Mynář nám nejdřív včera smrtelně vážně sdělil, že může sdělovat zdravotní stav prezidenta jen s jeho souhlasem. Než se ho stačil někdo zeptat, co se bude dít, pokud prezident není kvůli svému zdravotnímu stavu schopen ten souhlas dát, tak zbaběle utekl do zákulisí.

O kancléře Mlynáře se najednou zajímá nejen policie. Ale i BIS.

Poradce prezidenta Nejedlý bude najednou zbaven diplomatického pasu. Aby to nevypadalo tak zle, tak Babišův ministr zahraničí tvrdí, že Nejedlý diplomatický pas už nepotřebuje, protože prezidenta již nedoprovází. Na jeho samostatnou cestu do Moskvy, kde jednal bůh ví o čem, možná o Dukovanech, už asi zapomněl.

Nicméně nejveselejší na tom je, že Nejedlý do té taškařice kolem schovávání prezidenta nijak zatažen není. Ten se jen svezl s momentální vlnou.

Hradní mluvčí Ovčáček jen blábolí náboženské žalmy a vážně ho už asi nebere ani ten páv v hradním příkopu.

Přitom nejde o nic jiného, než o dočasné zbavení prezidenta jeho pravomocí, jak všichni tvrdí. Soudě ale podle jednání zúčastněných z okolí prezidenta a ještě současné vlády se všichni domnívají, že se prezident již neuzdraví a do úřadu se nevrátí. Takže asi není potřeba sdělovat veřejně prezidentův zdravotní stav, stačí sledovat konání těchto třasořitků.

Loading

Subscribe
Upozornit na
guest

2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
2 let před

Všechno je to příprava na presidentské volby. Jen doufám, že to vidí nadpoloviční většina národa a že si prostě nezvolíme tenhle preparát.

Jara Rank
Jara Rank
2 let před

Perfektne popsana mizerie v CR, nikde jinde ve svete by si zadny president (krome sociopata Trumpety), nedovolil a ani jeho administrace zatloukat narodu svuj upadek a pripadnou demenci. Tady se to okamzite pri prvnim oznamni, ze hlava statu je ve vaznem staqvu a okamzite by mel nastoupit VP, nebo PM.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial