Hnutí Přísaha pana Šlachty už má s kovidem jasno

Zřejmě si v této společnosti jednoho muže (podobně jako ANO) řekli, že by jim už neměla s nápady pomáhat nějaká jiná pomazaná hlava (jako v ANO) a přišli s vlastní myšlenkou.

A podle toho to vypadá. Pan plukovník (nebo už není plukovník?) Šlachta si myslí, že nedostatek zdravotníků vyřeší tím, že pro jejich děti zavede noční jesle a mateřské školky. „Podpoříme čtyřiadvacetihodinová školková zařízení v našich nemocnicích i možnost kratších úvazků pro rodiče. Tím zvýšíme počet zdravotníků a zlepšíme jejich pracovní podmínky,“ sděluje pan Šlachta. A dodává: „Sestřičky musely zůstat doma, aby se postaraly o své děti. Poučili jsme se a máme dobré řešení. Hnutí Přísaha podpoří zavedení školkových zařízení v nemocnicích, která budou mít nonstop režim, tím budou dostupná zdravotníkům pracujícím na směny.

Jak už to tak bývá, při honbě za voličskými hlasy asi přestal myslet na ty, kterých se to týká nejvíce. Už vidím ty zdravotní sestry, které v době koronakrize padaly vyčerpáním na „ústa“, jak s nadšením odkládají své děti do nočních školek a nastupují další noční směnu. Jistě budou štěstím bez sebe, že mohou stále pracovat a své dítě uvidí leda tak na fotografii v peněžence při pauze na noční svačinu v nemocnici.

Děti budou také jistě nadšené, když o ně bude 24 hodin denně postaráno a své rodiče uvidí jednou za čas. Některé mají strach chodit do školek už teď ve dne na pár hodin, tak to pro ně jistě bude velmi výchovné, když tam budou napořád. Nebylo by snad už lepší rovnou zavést pro zdravotníky pracovní povinnost a zákonem svěřit děti do výchovy pěstounským rodinám?

Ukazuje se, že podobně jako pan Babiš, tak i pan Šlachta, když vystoupí na veřejnosti bez přípravy a bez podpory svých poradců, tak jejich proslovy připomínají spíše kabaret. Ostatně pan Babiš pana Šlachtu i veřejně chválí. Nepřipadá vám těch podobností mezi těmito dvěma hnutími jednoho muže už až dost?

Loading

Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
3 let před

Jeví se, že pan plukovník Šlachta potřebuje svého Prchala…..

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial