Máme 1. narozeniny…..

Blogosféra dnes sfoukne jednu svíčku na pomyslném dortu. A pak si připije sklenkou dobrého champagne.

Před rokem, na Apríla, byl zveřejněn první článek na Blogosféře. První rok v lidském životě je důležitý, novorozenec a kojenec se začíná seznamovat se světem okolo, poznává ty, kteří jsou nakloněni nejvíce a kteří jej mají rádi. Po jednom roce života se už začíná stavět na vlastní nohy a dělá své první kroky.

Od 1.4.2020 bylo zveřejněno celkem 682 příspěvků, což je bezmála 2 denně. Na první pohled by se mohlo zdát, že nic moc, ale v záplavě větru slov dle Exupéryho je jisté, že je lépe číst méně a kvalitněji, než hromadu nic neříkajících slovních cvičení na jedno téma. Na Blogosféře publikuje doposud 37 přispívatelů, v drtivé většině ostřílených a známých blogerů.

V diskusích je více jak 5000 příspěvků, jež jsou vedeny kultivovanou formou i v případě nesouhlasu, což Blogosféru odlišuje od velké většiny ostatních médií podobného typu. Diskusní filtr spolehlivě odlišuje jedince, jejichž cílem je dehonestovat autora či si jen vylít přeplněný žlučník. Požadavek na konkrétní jména diskutujících má i svou stinnou stránku, neboť někteří velmi kvalitní diskutéři chtějí zůstat v anonymitě a které jsem jako administrátor nepřesvědčil, aby svůj postoj změnili.

Jménem redakce chci poděkovat. Vám všem, kteří zde píšete, Vám všem, kteří diskutujete i Vám, co nás čtete. Bez Vás by to nešlo. Chci poděkovat i Adélce i Jakubovi, kteří se starají o design stránek i technickou podporu.

A nám všem přeji, abychom při oslavě druhých narozenin už nemuseli myslet na to, že při odchodu z domu musíme vedle klíčů a mobilu přibrat ještě roušku.

4.9 15 votes
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
19 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Pavel Khail
Pavel Khail
12 dní před

Gratuluji jako jeden z pravidelně čtoucích nepřispěvatelů. Ať se daří i dál! 🙂

Vladimír T. Gottwald
12 dní před
Reply to  Pavel Khail

Možná jste černou ovcí, možná bílou vránou, ale já Vám za to celosrdečně děkuju! ;o)

Vladimír T. Gottwald
13 dní před

Tobě, Tome, celosrdečně děkuju, všem ostatním zdesoubložícím (včetně sebe) gratuluju k prvninám!

A kéž je nám v čase příštím
spolu libě na blogišti!

;o)

Vladimír T. Gottwald
12 dní před

A za obrázky jako hovno? :Đ

Vladimír T. Gottwald
12 dní před

Ještěže sis vzpomněl sám! :Đ

Radomira Kielbergerova
13 dní před

Děkuji za možnost. Gratuluji k tomu, že Tvůj velkorysý projekt hezky žije, Tomáši. Uvědomuji si, co je za tím práce…Tvé i Adélky a pana vrchního ajťáka. Děkuji:) Od ledna v tlaku, který jsem jako dennodenní dvouměsíční stres nikdy nezažila. Včera skončil. Ale ono to potrvá než…Tak se omlouvám. Jen přeji a nic nepíšu. Hodně štěstí a síly do dalších let:)

Soňa Bulbeck
14 dní před

Ďakujem, Tomáš, za blog aj za existenciu blogosféry, ktorá mi v týchto divných časoch dala tak neuveriteľne potrebný pocit spolupatričnosti a porozumenia…Happy birthday!

Bohunka
14 dní před

Přeji krásné narozeniny milá Blogosfero, mnoho dalších příběhů i názorů, vtipů a fotek, vlastně i zajímavých videí.
Nejsi žádné nemluvně, mám pocit, že za ten rok se z batolete vyvinula krásná slečna, řekla bych mladá dáma na úrovni, která si drží svůj půvab a kavarenskou (jak už se tady, psalo) pohodu.
Milá naše, nazuj své nejlepší botky, sfoukni svíčku, znovu se nadechni, nezapomeň vypnout hruď (to je velmi důležité) a…. hurá dál. Jsi skvělá.
Díky Tome za pozvání být součástí, i když se mezi ostatní nehodim :)))

Last edited 14 dní před by Bohunka
Vlasta Fišrová
14 dní před
Reply to  Bohunka

Jaký nehodím, právě že to je ono, když jsou tu takové „třešinky na dortu“. 🙂

Bohunka
14 dní před

Vlasti, jste milá, díky 🙂

Bohunka
14 dní před

🙂

Jan Šik
14 dní před

Všechno nejlepší Blogosféro 💖

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial