Fuck You Covid.

Covid 19 je nemilosrdný zabiják kariér, živností a ztepilých postav. Ač jsem v kriticky ohrožené skupině, protože jsem starej a né zrovna moc zdravej, zatím mě ta sviňská čínská breberka připravila jen o prachy a sebevědomí.

V neděli jsem byl manželkou a nedostatkem prostoru donucen opět protřídit své šatstvo.

Jsem totiž známý svými náletovými maniakálními nákupy oděvů, kdy někam vlítnu , nahážu tam něco na hromadu a odvezu to domů. A pak jsem taky známý svou kolísavou váhou. Ten zatracenej Covid mě připravil nejen o prachy, ale i o figuru.

Když nakupuji hadry, nic nikdy nezkouším, protože nejdepresivnější zážitek pro tlusťocha je zjistit v kabince, že i ty největší, už osmé zkoušené, gatě nezapnete v pase. A tak kupuji levné hadry, které když tak vyhodím do kontejneru s oděvy. Manželka zuří, protože mám prý třikrát víc oblečení než ona a nevlezeme se do ložnice. A Gréta mně taky nenávidí.

 Tentokrát jsem v tom ale skoro nevině za vše může ten zatracený Covid.

Manželka se zase jednou rozhodla, že uděláme inventuru mého šatstva, což vedlo k zajímavým sociologickým zjištěním

Takže………… Co tedy vlastní za oblečení průměrný, obézní padesátiletý muž:

1. Pět zimních bund, samozřejmě asi na tři jsem zapomněl, že je mám a nosím furt jednu. Tu oblíbenou, co má na břichu díru a dere se zní ven peří.

2. Šest páru zimních bot v různém stupni rozkladu. Některé si podal náš nový pes, v některých bydlí v garáži myší rodiny již po celé generace. Jen těch myšat, co v nich odrodily.

3. Asi třicet párů trenýrek, boxerek a hlavně ani jedny slipy! Mám to rád vzdušný!

4. Patnáct bílých nátělníků, které vůbec nenosím, protože, kdo proboha dneska nosí nátělníky? Snad jen Tonny Sopráno a Vladimír Putin??

5. Troje celkem vyhovující gaťata, z toho jedny s počínající dírou v intimních partiích. No jo no, chce na vzduch chlapák, furt je to ještě trhač………….

6. Osm svetrů. Z toho tři malé a tři děsné-většinou vánoční dárky od manželky. No řekněte, může tlusťoch nosit svetr s bílými svislými pruhy přes vrcholek pupku? Copak jsem Ford GT?

7. Osmery tepláky, všechny zasraném od latexové barvy, oleje, nebo silikónu. Holt prodej stavebních materiálu si žádá své.

8. Dvoje kšandy a tři pásky. Bohužel ani jeden gatě na mých minimalistických hýždích neudrží. Babička vždycky říkala, že mám prdel jak ruský havran, když srazí paty.

9. Šest čepic. Z toho jedna s bambulí. Kupodivu všechny jsou mně akorát a jednu mám už od maturity „HEČ „(a pak, že furt přibírám, hlavu mám furt stejnou!!!)

10. Třicet páru ponožek a všechny jsou mi pořád dobrý. Z toho asi pět kusů s apartní dírou- většinou na palci.

11. Asi sedmdesát triček s krátkým rukávem, z nichž jsem všechny ty zoufalce menší než XXL vyhodil do kontejneru. Zbyly mně tedy tři kusy. S lebkou a hnáty, S Pablem Escobarem a s „Kykynou“ Hergot to nechápu, Klause jsem naposledy volil někdy v devadesátkách.

12. A závěrem kousek nejdůležitější. Vlastním sto dvacet látkových kapesníků. Nezaspal jsem trošku dobu? Extrudovaný sopel se v kapse už asi dneska moc nenosí.

Takže……………. pokud to zrekapitulujeme……… jsem textilní magnát a když mě manželka vyhodí z domu, budu potřebovat minimálně pět středních igelitových pytlů, abych si odvezl veškerý svůj majetek, který jsem nabyl v průběhu manželství.

 Nesmím hlavně samozřejmě v žádné kapse zapomenout klíče od baráku, chaty, firmy, skladu a všech mých aut, protože to všechno si moje manželka ponechá, protože jak ona vždy říká:

“ Jestli mně někdy zahneš, potáhneš s holou prdelí!“

A to teda kecá!!! Takhle to teda nebude!!!!

Mám přeci naštěstí ty osmery seprané tepláky !!!

P.S. Fuck You Covid……………. já se nedám.

Subscribe
Upozornit na
guest

3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Lubomír Stejskal
Lubomír Stejskal
3 let před

Já jen – dobře se to čte (a v duchu porovnává s vlastním šatníkem …)

Matějovský
Matějovský
3 let před

Asi to sem nepatří, ale já už jsem doslova alergický na jakoukoli zmínku o eshopu, poprvé v životě jsem si objednal zimní boty přes net, skutečně přišlo č. 44, nicméně samozřejmě mě tlačí. Pubertální dcera potřebovala nutně ale : „fakt tati, vážně nutně jí potřebuju “ zimní bundu… jsou jí krátké rukávy atd. Blbůstky jako žárovku k lampičce na nočním stolku už takhle řešit odmítám, už to proboha otevřete.

Tomáš Vodvářka
Admin
3 let před

Už jsem Ti onde radil, že bych si nátělník ponechal jako drobný dárek při případném setkání s jedním blogerem z idnesu, který to považuje nejspíše za děsně sexy model. Jinak ovšem sdílím Tvou vášeň pro tzv. Diogenův syndrom – tedy sběru absolutně všeho, i toho, co nikdy nebudeš potřebovat. Když mi moje odpůrkyně začne vyhazovat mé šaty, které jsem nosil na zkoušky na vejšce s komentářem, že tu veteš měla vyhodit už dávno, propadnu trudnomyslnosti a v koutě začnu štkát a zpívat židovské pohřební písně…..

Last edited 3 let před by Tomáš Vodvářka
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial