Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Michaela Klímová
1 rok před

Mám zkušenost jen z Lužnice, ale tak se mi jeví, že jednodenní (noční) sóloplavba je asi ideální volba… pokud se člověk nechce bát doslova o všechno. 👍

David Vlk
1 rok před

Suprr.

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Včera jsme šli s Ivou na krátkou procházku od Děhylova do Jilešovic a zpět po druhém břehu. Ten jez u Děhylova byl hustý i ta šlajsna vedle (viděli jsme dva vodáky, jak jí sjeli, naštěstí bez pohromy). Ale pod tím jezem byly 2 velké klády, které voda stále vracela zpět a obrovské víry pod jezem, dle mého smrtící. Nechápu, jak někdo může do toho teď vlézt. Ale díky za krásný přenos a vzpomínku.

Radka Kielbergerová
1 rok před

opravdu příjemné…:) krásné:)Mám po celkem vážném karambolu z řeky respekt, až zkrátka strach…Ale vlastně mi ta moje několikaletá neúčast a strach mrzí. Takže díky za obraz a připomínku:) moc fajn:)

Radomira Kielbergerova
Reply to  David Moravec

Je to dávno. Manžel nedokázal říct ne partě, bylo tam víc důvodů. Bylo po silných deštích 50 centimetrů víc vody a nedoporučovalo se vůbec na vodu vyrážet. Chrabrost až běda. Poslechla jsem… Prece prý nebudeme trhat partu. Prece nebudeme přenášet. V lodi dvě déti 5.6 let. Já u blbého vracáku vyplavala hned…oni s tátou dlouho ne. Nevéřila jsem ničemu…Szrašný proud. Oni nikde…Nakonec se povedlo… A z té party nám nepomohl vůbec nikdo. Byli to zcela jiní lidi a chlapi ze břehu. Je to 14 let a já nezapomenu jak jsem se týden nedala dohromady…dobře to dopadlo. Ale dodnes to vidím.… Číst vice »

Pavel Khail
Pavel Khail
1 rok před

Nevím proč, ale silně mi to připomnělo Zemanovu Cestu do pravěku. Jen toho mamuta na břehu jsem se nedočkal. Hezká pohodovka. 🙂

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial