Videoblog: Virtuální plavba po řece Opavě na kánoi i s obědem :)

Ahoj! Projeďte se virtuálně po nádherné řece Opavě na kánoi. Můžete vidět nádherné meandry, spadlé stromy přes řeku, erozi břehů apod. Řeka se sice jmenuje Opava, ale všichni ji tady říkáme Opavice.

www.VODOvandry.cz

Sjezd řeky Opavy z Háje ve Slezsku | Jak udělat kávu v moka konvičce? Jak sjet řeku Opavici? Gumotex

Subscribe
Upozornit na
guest

8 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Michaela Klímová
2 let před

Mám zkušenost jen z Lužnice, ale tak se mi jeví, že jednodenní (noční) sóloplavba je asi ideální volba… pokud se člověk nechce bát doslova o všechno. 👍

David Vlk
2 let před

Suprr.

Tomáš Vodvářka
Admin
2 let před

Včera jsme šli s Ivou na krátkou procházku od Děhylova do Jilešovic a zpět po druhém břehu. Ten jez u Děhylova byl hustý i ta šlajsna vedle (viděli jsme dva vodáky, jak jí sjeli, naštěstí bez pohromy). Ale pod tím jezem byly 2 velké klády, které voda stále vracela zpět a obrovské víry pod jezem, dle mého smrtící. Nechápu, jak někdo může do toho teď vlézt. Ale díky za krásný přenos a vzpomínku.

Radka Kielbergerová
2 let před

opravdu příjemné…:) krásné:)Mám po celkem vážném karambolu z řeky respekt, až zkrátka strach…Ale vlastně mi ta moje několikaletá neúčast a strach mrzí. Takže díky za obraz a připomínku:) moc fajn:)

Radomira Kielbergerova
Reply to  David Moravec

Je to dávno. Manžel nedokázal říct ne partě, bylo tam víc důvodů. Bylo po silných deštích 50 centimetrů víc vody a nedoporučovalo se vůbec na vodu vyrážet. Chrabrost až běda. Poslechla jsem… Prece prý nebudeme trhat partu. Prece nebudeme přenášet. V lodi dvě déti 5.6 let. Já u blbého vracáku vyplavala hned…oni s tátou dlouho ne. Nevéřila jsem ničemu…Szrašný proud. Oni nikde…Nakonec se povedlo… A z té party nám nepomohl vůbec nikdo. Byli to zcela jiní lidi a chlapi ze břehu. Je to 14 let a já nezapomenu jak jsem se týden nedala dohromady…dobře to dopadlo. Ale dodnes to vidím.… Číst vice »

Pavel Khail
Pavel Khail
2 let před

Nevím proč, ale silně mi to připomnělo Zemanovu Cestu do pravěku. Jen toho mamuta na břehu jsem se nedočkal. Hezká pohodovka. 🙂

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial