Ruský mozek je zločinný a Putin jako nový Hitler

Profesor Jason Stanley uvedl, že Putin by v případě vítězství na Ukrajině zavedl režim, který by se příliš nelišil od Hitlerovy hrůzovlády v Polsku. Je to perfektní vystižení zločinecké podstaty Kremlu.

O zločinnosti ruského mozku píše ve svém perfektním komentáři Vitalij Ginzburg, který byl původně zveřejněn na webu kasparov.ru, z něhož jej převzalo Forum24.cz. Ruský podnikatel se zmínil o dalších méně známých mafiánských praktikách. Investor Sergej Pugačov zrealizoval na místě petrohradských loděnic developerský projekt za deset miliard dolarů. Pak mu ovšem putinovská klika sdělila, že loděnice musí prodat státní loďařské společnosti za miliardu dolarů. Když se Pugačov logicky ohradil, tak mu tehdejší místopředseda vlády a zástupce kremelského organizovaného zločineckého gangu Igor Sečin řekl: „Víme, za kolik jste je koupil, tady máte miliardu, a stát potřebuje stavět válečné lodě.“ Na nedotknutelnost soukromého majetku v Putinově říši zapomeňte!

Je jasné, že Pugačov o svůj majetek prostřednictvím mafiánských praktik kremelského gangu přišel a před vězením se zachránil pouze odchodem z Ruska. Z tohoto hlediska je pak požadavek Ginzburga, aby se Západ rozhoupal a konečně začal masivně zabavovat majetek Putina a jeho oligarchů, naprosto legitimní. On má totiž původ v gangsterských praktikách, čili je z právního hlediska nelegálního původu.

Slyšel jsem námitku, že prý, kdyby někdo řekl, židovský mozek je zločinný, tak bude oheň na střeše, obvinění z antisemitismu, atd. Ale kde že, je důležité, kdo takový výrok pronese. Výrok o zločinnosti ruského mozku však pronesl sám Rus – právník a politolog Vladimír Pastuchov a ten zná dobře své papenheimské. Toho tedy těžko můžeme vinit z nějakého antirusismu.

O zločinnosti putinovského režimu tedy nemůže být pochyb. Perfektně jej vystihl též americký profesor Jason Stanley z Yalovy univezity, tedy odborník na slovo vzatý. Ten v rozhovoru pro ukrajinský web Novoje vremja řekl jasně, kdyby Putin na Ukrajině vyhrál, zavedl by zde podobně brutální režim, jakým se prezentoval Adolf Hitler v okupovaném Polsku v roce 1939. Fyzická likvidace Ukrajinců by podle Stanleyho nabrala neuvěřitelných podob.

Pan profesor není daleko od pravdy. Známé jsou zločiny rusáckých hord na dobytém ukrajinském území, vraždění civilistů včetně žen a dětí, znásilňování, rabování, loupení. záměrné letecké a raketové útoky na nemocnice, školy a další civilní objekty, v Oděse dokonce ruská raketa zasáhla a těžce poškodila katedrálu. Pověstné jsou i masivní krádeže ukrajinských kulturních památek, vzácných předmětů, rukopisů, knih, obrazů, atd. A hleďme, i přední nacista Hermann Göring se vyznačoval loupením cenných historických artefaktů na nacisty dobytém území.

Nejdůležitější je fakt, že na dobytém ukrajinském území probíhá násilná rusifikace, lidé se nesmí hlásit k Ukrajině, jsou zavírány ukrajinské školy, mnozí Ukrajinci zatýkáni a násilně deportováni do Ruska. Uneseno už bylo na 700 tisíc ukrajinských dětí, které byly odvlečeny do Ruska a jsou podrobovány násilné převýchově v ruské stylu. Je známou skutečnosti, že za II. světové války byly české děti, většinou potomci zavražděných obětí nacismu, dávány na převýchovu do nacisticky uvědomělých německých rodin.

Na základě faktů lze tedy konstatovat, že podobnost mezi Adolfem Hitlerem a Vladimírem Putinem je velká. A proto přezdívka Putler, kterou ruský diktátor obdržel v diskusích na webu a sociálních sítích, není vůbec od věci.

Jak je to se zločinností ruského mozku a majetkem oligarchů | FORUM 24

Війна в Україні – якщо Путін переможе він створить справжній фашистський режим — експерт / NV

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial