Česko nesmí být rájem pro putinovské vrahy

Svobodní Rusové a spolek Kaputin proto žádají české úřady, aby urychleně zabavily majetek Putinových nohsledů, na němž je krev zavražděných ukrajinských žen a dětí. Výnos z něj musí sloužit Ukrajině a obětem zločinné kremelské bandy. 

Na fakt, že Praha je základnou rusáckých válečných zločinců, upozornila Marie Pevčichova, která je vedoucí investigativců Fondu boje proti korupci, založeného neprávem vězněným ruským opozičním politikem Alexejem Navalným. Ta také proslula tím, že uvádí videoreportáže o majetcích členů ruské vládnoucí elity, včetně samotného Putina, pocházejících z korupce, vydírání a další mafiánské činnosti. Nedávno poskytla rozhovor webu Seznamzpravy.cz a představila nový dokument, jak peníze ruských válečných zločinců končí v pražských nemovitostech. To je skandální a nepřípustné!

Putinova vláda doslova stojí na korupci, je na ní postavena stabilita celého systému. Bez korupce by nebyla válka na Ukrajině, nestaly by se žádné otravy chemickými látkami, nedošlo by k explozím muničních skladů v České republice, které zosnovala ruská vojenská zpravodajská služba. Korupce je pro Putinův režim nezbytná, potřebuje ji ke svému přežití. A to je i důvod, proč ji odhalujeme,“ zdůraznila Pevčichova. Tato slova je nutné si zapamatovat. Ruské tajné služby u nás ve Vrběticích podnikly teroristický útok, při kterém zavraždily dva lidi.

Svobodní Rusové a spolek Kaputin proto důrazně žádají konfiskaci majetku Putinových stoupenců v České republice a výnos z něho předat napadené Ukrajině a odškodnit z něj Rusy, kteří byli v Rusku putinovským mafiánským režimem oloupeni o svůj majetek a nyní žijí v naší zemi. V Rusku to zkrátka funguje tak, že za Vámi přijde Putinův oblíbenec a řekne, „hele, Ty máš v Moskvě pěkný dům v centru, tak mi ho za půl milionu dolarů prodáš.“ Postavit se proti tomu je zbytečné, protože pak následuje vykonstruované obvinění, ideálně z daňových úniků, a o dům stejně přijdete.

Vláda Petra Fialy už učinila důležitý počin, když zrušila usnesení předchozích komunistických vlád a zrušila bezplatné užívání několika desítek objektů Ruskou federací, které Moskva nepoužívá pro diplomatické účely a bude za ně právem žádat nájemné. To je správné, ale je to jenom začátek. Nyní je třeba přistoupit k dalším razantním krokům a zabavit problematický ruský majetek.

Chápu, že vyvlastnění soukromého majetku musí být možné jen ve výjimečných případech. Avšak co se týče vlastnictví putinovců v České republice, tak se jedná o situace, které konfiskace umožňují. Vždyť jejich domy, vily, luxusní auta atd. byly pořízeny z peněz za prodej zbraní zabíjejících Ukrajince, či z peněz, které mají mafiánský a zločinecký původ. A to jsou pádné důvody proto, aby byl tento majetek zabaven. Není přece možné, aby Česko tolerovalo takové gangsterské metody. Vím, že praktické provedení takového nápadu je těžké, ale v takových záležitostech by to mělo jít rychle a bez zdlouhavých soudních procesů.

https://www.svobodnirusove.cz/cz/svobodni-rusove-pozaduji-vyvlastneni-majetku-putinovskych-zlocincu/30/

Praha je základnou válečných zbohatlíků, říká šéfka Navalného fondu – Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz) 

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/aktiviste-zadaji-o-zabaveni-domu-na-zizkove-ktery-patri-rodine-ruskeho-zbrojare/2366539?

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial