Proputinovští dezoláti jako nejhorší nacistická spodina

Sobotní napadení ukrajinského auta připomíná Německo v roce 1933, kdy nacistické bojůvky začaly s pogromy na Židy. Jakýsi pomatený dement z „demonstrace proti bídě“ zaútočil na člověka jenom proto, že je Ukrajinec.

Toto je ostudné. Napadnout někoho jen kvůli národnosti, to jsou skutečně nacistické způsoby. Nějaký vypatlanec mlátil po sobotní demonstraci na Severojižní magistrále před Národním muzeem do auta jen proto, že mělo ukrajinskou poznávací značku. Dokonce toho trotla nějaké bláznivé ženské ještě povzbuzovaly urážlivými výkřiky.

Naštěstí většina slušných lidi tuto špínu odsoudila a v diskusi pod článkem na iDNES.cz dostává tato sebranka co proto. Jen namátkou. Lidský odpad, spodina, lúzři….kam až dokážou někteří ubožáci zajít. Jestlipak se tam, v bahně svojí duše, potkají s Myloušem?…Njn. tým těchto duševních mrzáků je v zápase na ukrajině až druhý. Proto si tihle fanoušci potřebují vybít svou frustraci na nevinných kolemjdoucích…Pakáž se vyskytuje po celém světě, tedy i v Česku. Výše jejich IQ jim nedovoluje domyslet důsledky svého chování.“ A padaly i daleko ostřejší výrazy na tyto bezmozky. Všechno ani zveřejnit nemohu, protože bych dostal ban.

Nicméně onen primitivní agresivní vidlák se prokazatelné dopustil trestného činu hanobení národa, přesvědčení a rasy. Tohle by mu nemělo projít bez trestu. Ukazuje to také, že údajná demonstrace proti bídě byla ve skutečnosti setkáním nemyslící vylízané proruské sebranky.

Jenomže si musíme uvědomit velké nebezpečí, které hrozí. V Německu to ve třicátých začalo urážkami Židů na veřejnosti, pak pokračovalo ničením židovského majetku, fyzickým napadáním nakonec skončilo holocaustem. A tito dezoláti jsou stejní jako hitlerovští náckové, když ve své fanatické nenávisti terorizují lidi jen kvůli jejich původu. Tenkrát se útočilo na Židy, nyní na Ukrajince. Tohle už jsme zažili v historii a nesmíme dovolit, aby se něco takového opakovalo!

Ta banda kolem pochybného Rajchla, na něhož se toho provalilo více než dost, to nejsou žádní vlastenci, ale kolaboranti, vlastizrádci a agresivní svoloč. Jak se říká, jaký pán, takový krám. Tato násilnická událost nemá s demokracii nic společného. Je potřeba tuto chátru zastavit dřív než bude pozdě. Slabším povahám se omlouvám za některá hodně silná slova, ale je třeba v takových případech odhodit politickou korektnost a nebýt příliš útlocitný.

Rajchlovci napadli auto z Ukrajiny. Řidiči spílali do „hajzlů“, zachytilo video – iDNES.cz

Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial