Skandální manipulace s hlasy během prezidentské volby

Nikdy by mě nenapadlo, že budu muset psát blog jako je tento. Leč člověk míní a běh dějin mění……
Patřím k těm, kteří si v sobotu odpoledne vydechli úlevou, ale drtivý náskok generála Pavla je trochu zaskočil. Nicméně ok, řekl jsem si. Nejspíš jsem naše voliče celou dobu jen hrubě podceňoval.

Nikdy by mě nenapadlo, že údajné vítězství Pravdy a lásky, kterému jsem sám uvěřil je naopak podvodem. Švindlem, který nás staví na úroveň , či spíš ještě pod úroveň těch nejhorších Banánových republik. Vždyť i tam většina generálů přišla k moci slušně, regulérním vojenským pučem.

Ukazuje se ale, že jedna z nejrozšířenějších konspiračních teorií, tolik let potlačovaná světem mainstreamových médií a planetární lobby psychiatrů je holou skutečností.

Jen díky tomuto podvodu nevyhrál prezidentské volby v USA Donald Trump. Když to fungovalo ve Státech, proč to nepoužít na jeho přítele Babiše někde v Evropském zapadákově řekl si nejspíš kdosi…

Jen díky tomu, přesto, … že většina moudrých a mírumilovaných obyvatel naší kotliny volila jednoho z nich… Obyčejného chudého miliardáře. Člověka který dobře zná jejich problémy a rozdělil by se s nimi o poslední skývu chleba z vlastních pekáren…

Mohlo dojít ke skandálnímu zveřejnění výsledků , které svou jednoznačností zaskočili i protřelé chvilkaře a lumpenkavárníky mého ražení.

Co bylo smyslem celého protiústavního podvodu ? Je to jednoduché. Z hlasů pro Petra Pavla nebyl připočten Andreji Babišovi ani jeden jediný. Jde na mě z toho co se u nás děje hrozná chandra. Nejspíš teď budu v hrnci celé dni něco připalovat. V takové zemi se ani jinak vařit nedá….

A co si zahrajeme ? Před pár dny zemřel Petr Hošek. A měl svého času recht. Je načase se přestat hádat…

Subscribe
Upozornit na
guest

13 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš Vodvářka
Admin
2 měsíců před

Perfektní….

Jana Melišová
2 měsíců před

Aj na Sk stále behá videjko čaputová 58,4 verus šefčovic 41,6, už i o tom, ako prvá blahoželala Vášmu prezidentovi atď, zrejme u vás boj potrvá stále až do parlamentiek, tak ako to bolo a je u nás.

Jana Melišová
2 měsíců před

myslím, že naladené boli skôr na mužského kandidáta 🙂 🙂

Jana Melišová
2 měsíců před

Stále je…

Adéla Vodvářková
Admin
2 měsíců před

Planetární lobby psychiatrů? Sdílejte, než to smažou! 😀

Nerada to přiznávám, ale kdyby k tomu puči opravdu došlo a Petr Pavel se chopil moci pomocí armády, asi bych to přijala („s přivřenýma očima,“ jak říkala moje chemikářka, když mi psala trojku). Nevím, proč šel touhle oklikou. Lidi by nesmyslně nesázeli na Babiše a ušetřili by si takových peněz!

Jara Rankova
Jara Rankova
2 měsíců před

Diky za prima clanek, jedina pravda je snad to, ze Trump to projel o 7 milionu hlasu:

The 2020 Election by the Numbers | Council on Foreign …https://www.cfr.org › blog › 2020-election-numbers

Jara Rankova
Jara Rankova
1 měsíc před
Reply to  Jara Rankova

Diskuse pod blogem je jak by rekl pan Babis velice famozni, nejlepsi byla zavist pana „svateho“.

Jara Rankova
Jara Rankova
1 měsíc před

Ano.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial