Babiš Pavla naprosto zválcoval

Malé zamyšlení nad aktuální situací kdy do prezidentské volby 2023 zbývají hodiny. Vstupte na vlastní nebezpečí. Že při čtení několika skromných řádků nikoho neklepne nemůžu zaručit…
Dovolím si menší komentář k televizní debatě která včera proběhla v ČT.

Slyším kolem sebe slova o žumpě kterou expremiér, exmajitel a exBureš vypustil z úst. Sám jsem na tu bezuzdnou onanii prázdnoty ( V lepším případě , v tom horším to bylo účelové lhaní) zíral s otevřenýma ušima ( Ano, oči jsem z toho radši vynechal.).

Nicméně nenechme se plést. Nejednalo se o chaotické záškuby křečí těla politické mrtvoly. Tohle byl Paroubkovsko-Zemanovský tank, který sešrotoval Petra Pavla i s moderátorem. Laciný vyvolávač z pouti, hororový cirkus ( omlouvám se pašákům z https://www.cirkusohana.cz ). Tohle byl Klaun hodný Stephena Kinga,lákajícíi nás do kanálu.  https://www.databazeknih.cz/knihy/to-309645 . Ale nepřišel si pro naše duše. Přišel si pro hlasy. Ne naše. Přišel si pro těch několik procent nerozhodnutých. Nějakou věcnou debatou je získat nemůže.

Takhle si mazal sprostotou Miloš Zeman na chleba profesora Drahoše. Takhle na poslední chvíli tento jezevec naší politiky zvrátil zdánlivě prohranou bitvu o Hrad. Fungovalo to jednou ( Nehodlám tu pitvat příčinu, to je na dlouho a udělám to nejspíš až bude čas). a může to klidně zafungovat podruhé.

Nezbývá mi než věřit, že po téhle porážce tým kolem generála Pavla ve finále kampaně taky shodí rukavice. Bohužel se bez toho volby nevyhrávají. Nejde o to jestli se nám to líbí nebo ne. Ostatně doba už dávno není sametová. I on sám marketingově sází na flanel….

Nechci se jednou ráno vzbudit a poslouchat z rádia, jak prezident Babiš…  Povolební kocovina by chutnala skutečně hořce. Že si člověk do třetice všeho dobrého zvykne ? Sorry jako. Nechce se mi.

Subscribe
Upozornit na
guest

28 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jana Melišová
11 dní před

Mediálne debaty majú veľkú moc a vplyv na voličov.Ale ľudia sú všade aj v horách. Ja som včera bežkovala na slovensko-moravskom pomädzí a oproti nám sa rútil taký mladý pán a kričal na nás: „Koho jdete volit, nevolte Babiše“. My sme na to odpovedali slovensky, a on hneď, aby sme si ho zobrali spátky. Ale pán bol dosť neohladuplný, letel tak, že mohol niekoho aj povaliť.Takže asi tým dosť žijete, ale aj keď vyhrá Pavel, tak on zostane lídrom ľavice a tá sa posilní tým. Podobný vývoj ako u nás.Mohli Ste sa z neho poučiť.

Jana Melišová
11 dní před

Áno, chápem. My máme rozumnú hlavu štátu a vidíte čo zmôže u nás? Ide príkladom aj to je veľa, vďaka jej rozumnej argumetnácii neprešlo referendum, ale čo potvrdilo? Na sobotňajšom referende o zmene ústavy, ktorá by umožnila vyhlásiť predčasné voľby referendom alebo uznesením parlamentu, sa zúčastnilo vyše 27 percent oprávnených voličov, takmer 1,2 milióna ľudí, a 97 percent z nich odpovedalo na referendovú otázku kladne. Čokoľvek si myslíme o strane Smeru a sobotňajšom referende, nedá sa ignorovať, že ide o úspech tej strany a prehru vládnej koalície a predzvesť vývoja v najbližších parlamentných voľbách. A to bude krok späť u… Číst vice »

Jaroslav Červenka
11 dní před

Když vidím ten cirkus kolem Babiše a množství jeho voličů, bojím se. že ke Slovensku míříme mílovými kroky

Jana Melišová
11 dní před

Máte to české štěstíčko, čo Vás neopúšťa ani v športe ani v živote.

Jaroslav Červenka
11 dní před

🙂

Radka Kielbergerová
12 dní před

Martin Řezníček měl zdaleka nejtěžší pozici moderátora volebního času prezidentů a budu první, kdo vystoupí na jeho obranu, až se spustí řeči, že byl jednostranný. Nastalo několik situací, kdy divák musel cítit, že pan Babiš není zvyklý na to, aby ten s ním v „dialogu“ nedržel jakýsi nepsaný dreskód – já jsem tu už vlastně prezident, já jsem prezident, jsem premiér – vy tohle nevítě???? Babiš je zvyklý vylézt s papírem k mikrofonu s týmem za zády a být vidět jen jako lídr, dialog defakto nezná. Nechápe pravidla dialogu, nechápe systém – otázka odpověď…mluví ne k davům – to je… Číst vice »

Radka Kielbergerová
12 dní před

pardon Witowská a ….média se dozvídají o sobě, že jsou jednostranná…

Radka Kielbergerová
11 dní před

nenechal myslím…:)))a když jsme u toho – každého inteligentního, kdo nežije život ve výkřicích, musí, musel by i jako připraveného – prostě Babiš zaskočit. Tenhle pouťový idiot se nevkusně dostane kamkoli jako ve hře Járy Cimrmana v cestě do Liptákova k noži s barevnou střenkou… kam se hrabe neřízená střela Donalda T.:))))

Tomáš Vodvářka
Admin
12 dní před

Je tov těžké, Filipe, když sedíš naproti někomu a vedeš s ním rozhovor. A ten jede jako namazaný stroj, neustále opakuje zhruba 10-15 naučených frází, „co všechno jsem udělal“, „jak jsmě to zvládli“, na otázky moderátora neodpovídá, mluví jen to, co chce. Znám to z ordinace, občas se někdo takový objeví. Tam prostě rozhovor není možný. Jak píše níže Tom, jediné, kde to nečekal, byla otázka naší podpory v případě napadení Polska a Pobaltí. Tam jeho program spustil „mírový podprogram“, aniž by mu došlo, že jde de facto zradu spojenců. Věřím, že ten pořad vidělo dost lidí, aby si uvědomilo,co… Číst vice »

Tomáš Flaška
12 dní před

Nemám ten dojem, že by Babiš Pavla převálcoval. Naopak, Babiš pořád jen dokola opakoval své fráze, mluvil skoro až z cesty a ba otázky nabyl schopen, nebo ochoten odpovídat. A když odpověděl, tak to stálo za to – viz pomoc NATO Polsku.

Nicméně pokud by tu včerejší debatu měl národ vyhodnotit jako body pro Babiše, tak jsme národ dementů a zasloužíme si ho. Včetně toho, že když k nám přijdou Rusové (nebo pokud to chce někdo slyšet, tak třeba Němci), tak nám nikdo nepomůže.

Jaroslav Červenka
12 dní před

Naprostý souhlas

Jaroslav Červenka
12 dní před

🙂

Jana Melišová
11 dní před

Jaroslave, radšej si ho nezaslúžte.Lebo to potom budete žiť.

Jaroslav Červenka
11 dní před

:-))))), bedeme žít s ním i bez něj, to je fakt

Tomáš Vodvářka
Admin
12 dní před

Ono čelit sprostotě. lžím a demagogii je neuvěřitelné těžké, zvláště, pokud moderátor Řezníček toho jedince rázně neusadí. Nevím přesně, jak měl pan Pavel reagovat, klesnout na Babišovu úrovneň – jak píšeš – by bylo špatné. Mlčet taky.
Fakt nevím, jakou taktiku měl zvolit.

Jaroslav Červenka
12 dní před

Fakt je ten, že já bych toho hajzla tlačil mnohem víc ke zdi a určitě bych byl energií mnohem výraznější :-))))

radka kielbergerová
12 dní před

promiňte Filipe, ale jakkoli se Havel snažil o nastavení sociálního programu hned co nastoupil, dělníci a jejich podmínky ho prostě zajímaly, jsou o tom záběry, svědectví…nic neuděláte s týmem, který v své frustraci všechno převrátil a populisti nakonec všechno převálcovali. Klaus , Zeman, Paroubek…A souvisí to i s tím, že já už dávno nejsem hodný havloid. Protože vnímat jako dobrotivý idiot tři dekády stesky někoho, kdo vědět nechce, kdo nepotřebuje být ani trochu občanským, kdo se nehodlá o nic zajímat a očekává pořád vedení za ruku – a to za svou minimální společenskou zodpovědnost – tak ano,.nůžky se prostě rozevírají,… Číst vice »

Radka Kielbergerová
11 dní před

ale to je moje reakce na to, co se vás dotklo… a já vám to vysvětluju. A za rozevřené nůžky můžou populisté v první řadě. Po deseti patnácti letech populistických slibů a rozdávání bohužel musí nastoupit někdo, kdo je krutým – vzpomeňme na Kalouska, že…a někdo, kdo řekne stop a nějak to musíme kompromisně zařídit, což jde vždycky blbě. A nadává se…To, že na to líbezné někdo skočil a že mu nedocházejí souvislosti vede k dalšímu volebnímu kroku volit populisty znova. Dokola…Já jako nevim, dokdy ten stav prodlužovat. Fialova vláda chyby dělá, ale prodlužovat stav prostě donekonečna nejde.

Radka Kielbergerová
11 dní před

:))) bože… a co pěna? ještě aby z vás byl větrák:))) ale chlape, budete se divit, já nad vším fakt přemýšlím;)

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial