Druhé kolo zrušeno

Novým českým prezidentem se stal Babiš. Ne nešířím fake news, pouze reaguji na to, co vidím a čtu. Ledaskde po republice se objevil billboard, na němž je vyobrazen Andrej Babiš a vedle jeho fotografie jasný nápis.

Píše se na něm v červeno-modro-bílém provedení:

NEZAVLEČU ČESKO DO VÁLKY. JSEM DIPLOMAT. NE VOJÁK. PREZIDENT BABIŠ.

Z toho plyne, je-li nástupcem Miloše Zemana už „prezident Babiš“ (psáno 15. 1. 2023 před půlnocí), pak je zbytečné organizovat druhé kolo klání o Pražský hrad. Nového prezidenta podle billboardu přece máme.

Anebo je to tak, že druhé kolo normálně proběhne a teprve v něm se rozhodne, kdo bude budoucí hlavou státu. V současné době to Babiš není. V tom případě on a jeho tým na onom billboardu nestydatě lžou.

Odporná fáze kampaně „prezidenta“ Babiše, kterou odstartoval na tiskové konferenci 14. ledna úspěšně pokračuje. Máme se na co těšit.

Subscribe
Upozornit na
guest

6 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jiljí Záruba
18 dní před

Pane Stejskale, neuráží vás jako emeritního novináře to, co teď dělají „jeho“ média? Zaznamenal jste poslední rozhovor s Andrejem Babišem v Lidovkách? Jak precizně tam třeba formuluje odpověď v pasáži o Masarykovi? On, který neudrží myšlenku skládající se ze dvou souvětí? Editor přece nemá IQ pod 80, a přece to vyšlo.

Tomáš Vodvářka
Admin
18 dní před
Reply to  Jiljí Záruba

Pokud pan Babiš řekne jedinou větu o aspoň 5 slovech, která má smysl a neudělá v ní gramatickou chybu, lze se stoprocentní jistotou tvrdit, že není jeho. On je náhodný generátor slov….

Vladimír Ludvík
Vladimír Ludvík
19 dní před

NEZAVLEČU ČESKO DO VÁLKY. JSEM DIPLOMAT. NE VOJÁK. PREZIDENT BABIŠ. Je to blbé a tudíž se to tomu poctivému, bodrému, přirozeně bystrému a pouze drobně dezorientovanému lidu, který volil v prvním kole Babiše a Baštu, bude jistě líbit. Možná se podaří ještě někoho dalšího zmobilizovat, zvláště pokud bude rozdáváno po náměstích a návsích více koblih, ale i štrůdlu a i něco piva poteče do žíznivých hrdel zájemců. Nedávno mi jeden bývalý kolega, který se zůčastnil jedné podnětné diskuse v jedné staropražské hospodě, že tam byl i pán, kterého znával z předlistopadové doby jako člena KSČ a předsedu Svazu československo-sovětského přátelství,… Číst vice »

Tomáš Vodvářka
Admin
19 dní před

Stupidita předmětného billboardu má samozřejmě za úkol působit na jedince s IQ pod 80 bodů a níže. Podobně, jako pověstný Zemanův plakát o zastavení migrace a Drahoše. Jinak s podobnýmí jedinci, které zmniňujete, je marné hovořit. Proč by svou dceru neposlal do USA, když se to může? Že to za bolševika nešlo…..no a co? Nyní máme svobodu, ne? Podobnou argumentaci občas slýchávám…

Tomáš Vodvářka
Admin
19 dní před

Viz dnešní úvodník pana Neffa na Neviditelném psu. Spojení pana Babiše s Tomiem Okamurou a vlastizrádcem Foldynou. Zdá se, že hnus se ještě nevyvalil úplně….

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial