Leninova třída, proč ne rovnou Hitlerstrasse

Rusáčtí okupanti přejmenovali hlavní ulici v Mariupolu z třídy Míru na Leninovu třídu. Je patrné, že rusáci stále velebí masového vraha a zločince Lenina, který se směle může rovnat Adolfu Hitlerovi.

Ta zpráva z ČTK mně fakt dorazila. Hlavní ulice v rusáky okupovaném Mariupolu nyní nese název po jednom z nejhorších zločinců 20. století Vladimíru Iljiči Leninovi. Je to jen další důkaz toho, že neblahá sovětská minulost přetrvává v putinovském Rusku víc než je zdrávo a není tudíž pravdou, že se vypořádalo s komunistickou minulostí. Nikoliv, je v ní zaraženo až po uši. Důkazem toho je i fakt, že Leninova mumie je stálé vystavena v Moskvě na Rudém náměstí.

Dovede si někdo přestavit, že by se ulice v německých městech jmenovaly po Hitlerovi, Himmlerovi a dalších nacistických pohlavárech. Jistěže ne, to by byl skandál. Jenomže pojmenovat ulici po Leninovi je stejným zlem. Je třeba si uvědomit, že Vladimír Iljič Lenin a Adolf Hitler jsou masoví vrazi a zločinci stejného kalibru. První nechal zavraždit miliony lidí z třídních, druhý z rasových důvodů, nevidím v tom žádný rozdíl.

Lenin patřil hlavním organizátorům násilného bolševického puče, který v Rusku dosadil k moci nelegitimní vládu. Řekl bych, že on, a další komunistické špičky jsou nebezpečnější než Hitler a nacisté. Rudí jsou totiž proti hnědým zákeřnější, vyznavači svastiky jsou ve srovnání s nimi jasní a čitelní. Nacismus je čiré zlo, stačí si přečíst Mein Kampf a člověku je zřejmé, co jsou nacisté zač, spodina a lůza, která plánuje likvidaci pro ně méněcenných ras.

Komunisté svoji zločineckou podstatu kryjí za rádoby vznešenou beztřídní společnost. To je ovšem nesmysl, který se vymyká lidské přirozenosti. Jsou lidé menší, vyšší, silnější, štíhlejší, vlasatí, bez vlasů atd. To je normální a stejně tak normální je, že jsou lidé chudí a bohatí. A změnit se to nedá okradením těch schopnějších a úspěšnějších. Historie nás poučila, že takové způsoby vedou pouze k masivnímu teroru.

Přesně k tomu došlo pod Leninem v Rusku, kdy byly rudými zločinci zavražděny miliony lidí. Jednotky Rudé armády a NKVD dokonce používaly bojové otravné plyny proti rodinám sedláků včetně žen a dětí, které se ukrývaly v lesích před komunistickým násilím.

Sám Lenin byl mimořádně zlý člověk, který za hladomoru, jenž ovšem nebyl tak strašný jako ty pozdější v komunistické éře, v devadesátých letech 19. století zakázal pomoc hladovějícím, protože to podle něj oddálí socialistickou revoluci. Lenin byl krvelačný netvor a jeho citáty to dokazují. Například tento: „…Je to skvělý plán! Dokončete ho společně s Dzeržinským. V přestrojení za „zelené“ (na ty to pak hodíme) ujdeme na 10–20 verst a oběsíme kulaky, popy a statkáře. Odměna: 100.000 rublů za každého oběšeného…“

Pro mne je tedy nepochopitelné, jestliže někdo oslavuje zrůdu jako byl Lenin, a ještě jí staví sochy, pojmenovává po ní ulice atd.

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/ap-na-troskach-obsazeneho-mariupolu-vyrusta-ruske-mesto/2302309?

Subscribe
Upozornit na
guest

3 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Vladimír T. Gottwald
11 měsíců před

Moskali se holt dál jeví jako mongolsko-turkický pronárod, který poklonkuje svému chánovi, a slovanský jazyk užívá jen díky tomu, že si jej kdysi z území dnešní Ukrajiny podrobili Rurikovci a vnutili mu křesťanství a žel jen částečně civilizaci.

Tomáš Vodvářka
Admin
11 měsíců před

Koho to překvapuje. Rusko je založeno na byzantském způsobu uctívání cara, jehož slovo stojí mimo zákon. Nepatří do Evropy, patří do sibiřských dálav, kde na něj není vidět. Rozpadne se, jako koneckonců všechna podobná impéria v dějinách. Já si jen přeji, aby to bylo co nejdříve a tento paskvil zmizel.

Tomáš Flaška
11 měsíců před

Ještě méně pochopitelné je, že pro Rusy má někdo pochopení.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial