Ruské zrůdy zavraždily na Ukrajině novorozence v porodnici

Rusonáckovští okupanti záměrně útočí na ukrajinská zdravotnická zařízení a dopouštějí se válečných zločinů. Nedávno putinovští vrazi podle zprávy na webu Forum24.cz zabili novorozence v porodnici v Záporoží.

Kremelské barbarství potvrzuje i zpráva Světové zdravotnické organizace (WHO). „WHO dosud prověřila 703 útoků na zdravotnická zařízení, ke kterým došlo od začátku války před devíti měsíci. Je to porušením mezinárodního humanitárního práva a válečného práva,“ řekl podle zprávy ČTK šéf evropské pobočky Světové zdravotnické organizace Hans Kluge na tiskové konferenci v Kyjevě, kde se potkal se členy ukrajinské vlády.

Takže tato světová instituce nezávisle na ukrajinských vyšetřováních potvrdila, že rusácká svoloč už zaútočila na více než sedm set ukrajinských zdravotnických zařízení. Podle mého názoru rusáci záměrně bombardují či raketami ostřelují ukrajinské civilní objekty. I když Moskva tvrdí opak, tak je jasné, že lže. Ostatně lhaní je jednou z hlavních zbraní rusáků, a pokud oni něco řeknou, tak opak bývá pravdou. Nevěřím fakt tomu, že ze strany rusáků se v případě útoků na civilní objekty nejedná o úmysl. Přece není možné, aby neúmyslně zasáhli tak velké množství nemocnic. Tomu, že by ruští rakeťáci a letci byli tak neschopní a netrefili správné cíle, snad nevěří ani ti největší putinovští nohsledi.

Rusáky zavražděných civilistů jsou na Ukrajině podle všech indícií už desítky a možná i stovky tisíc lidí, protože ještě nevyšly plně na světlo zločiny rusácké chátry v Mariupolu. Je tedy jasné, že Rusáci se na Ukrajině prokazatelně dopustili masových a mimořádně brutálních zločinů.  Pohrávají válku, a tak se zákeřně mstí na nevinných lidech. 

Na závěr si tady ještě něco odložím z českého trestního zákoníku, aby si to stoupenci masového vraha Putina dobře zapamatovali. „Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické, komunistické nebo jiné genocidium nebo nacistické, komunistické nebo jiné zločiny proti lidskosti nebo válečné zločiny nebo zločiny proti míru, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.“

Ruští agresoři zabili novorozence. V Záporoží ostřelovali porodnici – Forum24

Zima ohrozí životy a psychiku milionů Ukrajinců, řekl Kluge z WHO (ceskenoviny.cz)

Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Jara Rankova
Jara Rankova
1 rok před

Souhlas, upozornit na nej redakci, ruzni Hasici tam pouze pleveli diskuse. V clanku byste to mohl vysvetlit.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial