Rusko je teroristický stát a raketa v Polsku jde na jeho triko

Mám radost, že Poslanecká sněmovna prohlásila současný ruský režim za teroristický. Plným právem, protože Ti, kteří přepadají jiné státy, vraždí civilisty, loupí a drancují, si nic jiného nezaslouží.

Tuto rezoluci podpořili poslanci napříč politickým spektrem, s výjimkou SPD Tomia Okamury, jejichž 14 poslanců hlasovalo proti. To nepřekvapuje. Espéďacká banda je ve skutečností kolaborantskou a vlastizrádnou sebrankou a a rovněž hlásnou troubou Kremlu. Jí nevadí vraždění žen a dětí, jí nevadí sebevětší ohavnosti, které páchají rusáci na Ukrajině. A tak i přes jasné důkazy odmítla označit vládnoucí ruský režim za teroristický.

Je však třeba zahodit politickou korektnost a říkat pravdu naplno. Současný ruský režim je nejen teroristický a zločinný, ale i mafiánský. V Kremlu vládnou zrůdy v čele s kmotrem a masovým vrahem Putinem. Ano, vládnoucí režim v Moskvě je teroristický. Jsem proto, rád, že čeští poslanci nazvali putinovské Rusko pravým jménem a to je dobře. Jsem hrdý na naše zákonodárce za tento počin.

Shodou okolností ve stejný den, kdy naše dolní parlamentní komora přijala toto usnesení, dopadla na Polsko raketa, která zabila dva lidi. Je pravdou, že se mohlo jednat o ukrajinskou raketu vypálenou proti ruským střelám mířícími na kritickou infrastrukturu a civilní objekty. Ano, rusáci vyslali na Ukrajinu více než sto raket. Ta pouze brání svoje území. Nebýt ruského útoku, Ukrajinci by rakety nevystřelili.

V článku na iDNES.cz je to perfektně vystiženo poradcem ukrajinského prezidenta. Poradce šéfa ukrajinské prezidentské kanceláře Mychajlo Podoljak uvedl, že za jakékoli „incidenty s raketami“ je zodpovědné Rusko, které válku rozpoutalo a zasypává Ukrajinu střelami. „Podle mého názoru se musíme držet jediné logiky. Válku začalo a vede Rusko. Rusko na Ukrajinu masivně útočí řízenými střelami,“ uvedl.

To je naprosto přesné. Hlavním viníkem této politováníhodné události na polském území je v každém případě zločinecký, mafiánský a teroristický režim v putinovském Rusku.

Subscribe
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jara Rankova
Jara Rankova
1 rok před

Problem je , ze si v CR nikdo nevzal cas zjistit, kdy a co rekl President Biden, ta hloupost vetsiny je unavna a Nohavica je strelenej presne tak, jako obtloustly Ladik. Pro nas v Kanade je Biden zachrana a vubec nespi, ty nesmyly kolujici na iDnes jsou nechutne a nepravdive. Sleduji a ctu online veskera US a kanadska media.Atlantik, New Scientist a Rolling Stone mi chodi postou. Pan Lima a pan Marek nejsou zadnou dobrou ukazkou Cechokanadana, oba jsou spis pro Trumpa.
https://thehill.com/homenews/administration/3737444-biden-unlikely-missile-that-hit-poland-was-fired-from-russia-pending-investigation/
a to bylo 15.11.22 ve vsech online zpravach, Reuters mel to same.

Last edited 1 rok před by Jara Rankova
Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Už mne taky unavují ty diskuse, čí to byla raketa atd. Pokud by Rusové nezačali válčit, tyto diskuse by nevznikly.

Vladimir Vokoun
Vladimir Vokoun
1 rok před

Absolutnii souhlas.
Zde ho jeste mohu vyjadrit.

Jara Rankova
Jara Rankova
1 rok před

Jene, nikdo z Vas jeste nenapsal o ruskem activistovi, mam pocit, ze umite anglicky, nebo pouzivat translator, bylo o nem dnes dost na Euronews, tak si myslim, ze byste si mohl o nem neco precist: : Cenu Václava Havla získal Kara-Murza. Koordinoval ruské …https://www.irozhlas.cz › zpravy-svet · Translate this page Oct 10, 2022 — Cenu Václava Havla za rok 2022 získal ruský opozičník a publicista Vladimir Kara–Murza. Dříve koordinoval opoziční hnutí Otevřené Rusko a … Missing: vi ‎activistovi Cenu Václava Havla získal ruský opoziční politik Kara-Murzahttps://ct24.ceskatelevize.cz › domaci · Translate this page Oct 10, 2022 — Cenu Václava Havla za rok… Číst vice »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial