Smutné výročí jedné z nejhorších katastrof lidstva

Před 105 lety zvítězila v Rusku krvelačná spodina a lůza. Jinak bolševický puč nelze zhodnotit. Síly neskutečného temna se ujaly moci. Je třeba to říci naplno, komunisté jsou stejné zlo jako nacisté.

Winston Churchill blahé paměti to kdysi řekl jasně a srozumitelně: „Legalizovat komunismus je to stejné, jako legalizovat sodomii.“ Sodomie obecně znamená společensky nepřijatelné sexuální chování, například sex s malými dětmi. Je jasné, že něco takového nelze tolerovat. Datum 7. listopad 1917, výročí komunistické vzpoury proti lidskosti, patří k nejhorším v dějinách lidstva.

Komunismus je bití, poznamenal trefně český spisovatel Ludvík Vaculík. Měl pravdu. Především však komunistické myšlenky jsou podstavené na špatném základě, na utopii, sociálním inženýrství, které nikdy nebude a nemůže fungovat. Lidé jsou různí, jsou různě velcí, silní, různě nadaní, mají rozličné schopnosti. A z toho logicky vyplývá, že ti schopnější mají také větší majetky. To je přirozené. Avšak přirozené není, že zakážeme soukromé vlastnictví a budeme lidem násilím vnucovat rovnostářství. To nemůže skončit dobře a také to skončilo hodně špatné. Komunistická ideologie zavinila smrt minimálně sta milionů lidí. Jen v Rusku krátce po listopadovém puči zahynuly při rozsáhlém hladomoru, jaký se v carské éře nikdy nekonal, miliony lidí.

Komunistické a nacistické učení jsou srovnatelná zla. V obou případech se uměle vyrábí dokonalý člověk, v prvním případě na základě třídy, v druhém případě pak vyšlechtěním té správné rasy. Obojí je však cesta do pekel, k masovému utrpení a vraždění lidí.

Komunismus je vzpourou proti Bohu, vzpourou proti přirozenému lidskému řádu, vzpourou líných a neschopných. Soukromé vlastnictví je až na výjimky svaté a nedotknutelné. Chtít brát lidem úspěšným jejich majetky je zločinem proti slušné lidské společnosti. Komunisté postavili svoje učení na prachobyčejné lidské závisti, která na jednodušší povahy bohužel zabírá. „Podívejte, co máte vy, a co má Váš soused.“ Samozřejmě, to, že soused je pracovitý a dře od rána do večera, se zamlčí.

Nelze se tedy ani divit tomu, že mnozí vrcholoví komunisté byli velmi mírně řečeno absolutně  neschopní. To se týkalo i samotného Klementa Gottwalda, vyučeného truhláře, který kdysi pracoval v dřevařské továrně v Rousínově na Vyškovsku, Už dávno tomu, co jsem osobně mluvil s člověkem, který tam s ním pracoval. A jeho slova o Klémovi? Totální flákač a lempl! A podobná hodnocení jsem zaslechl i Antonínu Zápotockém.

Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Jara Rank
Jara Rank
1 rok před

Nevim Jene, podle zdejsich kanadskych zakonu byla sodomie vetsinou pri zneuzivani zvirat, jinak by americti Evangelicals museli byt stihani denne. Vzdy to bylo nekde na Vychode od nas, diky silne vericim se tak dostala i pedofilie do stejne kategorie. Ta je ovsem zde na Zapade vice stihana , nez tam “ u nas doma“. Tresty jsou vysoke, konecne se nasi First Nation People dostavaji ke slovu a veskere to „cirkevni skolstvi“, kde tisice deti bylo zneuzivano vsemi „krestany“, nezalezelo na tom, ke ktere cirkvi se hlasili a zajimave je, ze to nikdy nebyli Zide nebo muslimove, ale vzdy predstavitele cirkve… Číst vice »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial