Rusové již zdokonalují nacistické metody

Pořád si říkám, kam až mohou ruští okupanti zajít a dno je stále hlouběji. Dnes už netají, že útočí pouze na civilní elektrárny. Nejde o boj s ukrajinskou armádou. Jde o zničení civilního obyvatelstva.

Nacisté měli svou nadřazenou rasu. A ve škole nám bylo vtloukáno do palic, že se hlavně chtěli zbavit komunistů. Teď Rusové tlučou svým lidem do palic, že se na Ukrajině musí zbavit nacistů. A metody volí podobné.

Nejprve tam vtrhnou. Pak to nejde úplně podle plánu, tak se na okupovaných územích popravují civilisté (později po osvobození byla nalezena mrtvá těla s kulkou v hlavě a s rukama svázanými za zády).

Toho bylo málo. Tak se začne hromadně znásilňovat a mučit. V jedné vesnici byla nalezena krabice plná vytrhaných zlatých zubů. Obrázek je například zde. To jsou výjevy, které jsme naposled viděli v Osvětimi a dalších vyhlazovacích táborech. A teď to tu máme po skoro 80ti letech znova.

Rusové též zavedli stanné právo. To je asi taky poprvé v Evropě od války. Ale nějak to nechápu. Proč se zavádí stanné právo na územích, kde prý více jak 90% obyvatel nadšeně hlasovalo v referendu pro připojení k Rusku?

Odpor stále nebyl zlomen. Tak začali Rusové ostřelovat města a kritickou infrastrukturu. Podobně začali za 2. světové války Němci bombardovat Londýn, místo toho aby se soustředili na britské vzdušné síly. A dojeli na to. Nechci předpovídat, jestli na to dojedou i Rusové. Ale ničení elektráren před zimou, zabrání jaderné elektrárny a prohlášení jí za svůj majetek – to asi opravdu není denacifikace, ale normální genocida obyvatelstva.

Rusové sice tvrdí, že ostřelují vojenské objekty, ale buďme upřímní, kdo dnes ještě věří nějakému prohlášení z ruské strany, tak by měl asi navštívit psychiatra.

A Rusové to dotáhli už dál něž Němci za války. Útoky na ony vojenské objekty (jak tvrdí oni) se musí dělat v pondělí ráno. Nelze je ničit třeba o víkendu. Jenom náhodou v době největší dopravní špičky a kdy po víkendu všichni spěchají do práce. Známe to, za víkend se nahromadila hromada mailů k vyřízení, objednávek v E-shopech k odeslání, nebo šéf je plně odpočatý a srší nápady jak úkolovat své podřízené. Nejlepší čas jak zasáhnout civilní obyvatelstvo. A v tomto načasování již Rusové předhonili nacisty.

Nedivím se Ukrajincům, že se jim takovýto způsob života, který jim chtějí Rusové naimportovat, nelíbí. A pokud by Rusové chtěli pomocí jaderného vydírání postupně ovládnout celou Evropu, tak jsem radši pro tu jadernou konfrontaci. Přeci jen tu nějaká naděje výhry a přežití je. Lepší než beznaděj pod ruskou nadvládou.

Subscribe
Upozornit na
guest

4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Ziegler
1 rok před

Děkuji Tome, takové příspěvky jsou moc potřeba.

Tomáš Vodvářka
Admin
1 rok před

Tohle je šílené, zrůdné. Kolik krve ještě….

Jaroslav Červenka
1 rok před

Teď budu v médiu, které řídím, publikovat článek o tom, že problikávají informace o vytažení balistických raket Scud ze skladů. Nepřesné hlavice schopné nést až tunu výbušniny. Ukrajinci proti nim nemají obranu, nepomůže ani NASAMS a v Iráku u Zelené zóny nebyl platný na 100 % Patriot.

Jara Rank
Jara Rank
1 rok před

Dovolim si sem dat neco, co jeste na iDnes ve zpravach snad nebylo: Russia To Test ‚Nuke Drone‘ – Poseidon UUV From Its …https://eurasiantimes.com › Asia Pacific https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ55-o_Gr6ITdetN986-BSxw2fGBh6_3usnAqTMUOrJxg5dibykb6JQ&usqp=CAE&s Oct 3, 2022 — The Poseidon UUV is one of Russia’s six strategic weapons, also known as ‚Super Weapons,‘ that Russian President Vladimir Putin unveiled … What Damage Could Tests of Russia Apocalypse …https://www.newsweek.com › … › Test › Bomb › Science https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQn7wzuLDvTVAvvDKttG84mkuelSGRfaPOXJj2WzUcSbSguTPfBHkzs&usqp=CAE&s Oct 4, 2022 — Such a weapon was built by the Soviet Union during the Cold War intended as a doomsday device to put as much radioactive cobalt into the… Číst vice »

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial