Zpráva administrace – doplněno

Volím tento způsob pro sdělení pár informací

Jsem moc rád, že do našeho blogosférického společenství přibyli v poslední době noví členové, jejichž blogy jsou přínosem a mají na naše poměry vysokou čtenost. Sumárně se nám denní čtenost pohybuje okolo 700 návštěv denně, což se sice může zdát proti jiným docela málo, avšak složení našich čtenářů je zcela specifické. Vzhledem ke kvalitě článků odpadají ti, co potřebují každodenní porci žluči, ti, kteří se chodí realizovat na Novinky, Parlamentní listy a pod., kde je jim umožněno psát svou „argumentaci“ a útočit na pisatele.

Náš diskusní filtr spolehlivě zachycuje tyto jedince, kteří to již přestali zkoušet a jdou po neúspěchu jinam. Ukazuje se, že původní předpoklad byl správný a jistá forma cenzury (nebojím se tohoto slova), je nutná. Neboť jak pravil Karl Popper, bezbřehá tolerance k netolerantním naši toleranci nakonec spolehlivě zničí.

Byl jsem osloven panem Ondřejem Neffem, kterému se naše Blogosféra líbí a rád by přebíral některé články na server Neviditelný pes. V současnosti na něm publikují z naší skupiny pánové Lubomír Stejskal, Jan Ziegler a moje maličkost. Jelikož na Neviditelném psu jsou diskuse hodně drsné (dělá to cca 5-6 lidí), je třeba počítat i s tím. Mám však informace, že existuje mnoho čtenářů, kterým se podobný druh blogů líbí, jen se nechtějí v diskusích nechat urážet. Občas mi soukromně napíšou, že chodí na NP číst pouze ty články, které píšeme my tři. Dejte mi prosím vědět, kdo by souhlasil s tím, že by jeho texty byly publikovány i tam.

Tak před chvílí mi napsal pan Neff, že by měl zájem o Radku Kielbergerovou, Filipa Vracovského, Tomáše Flašku a Jiřího Turnera. K publikování potřebuje mailovou adresu a fotku nebo grafické logo u těch, kteří tam fotku mít nechtějí.  Filip a Tomáš už souhlasili (Tome, nejde o proruský server, neboj), takže prosím ještě Radku a Jiřího.

Byl jsem nyní pár dní pryč a nechtěl jsem zatěžovat Adélku administrací. Blogosféra k mé radosti „jela“ sama, čemuž jsem moc rád. Chci poděkovat všem, kteří píší, kteří vkládají své články i z jiných serverů, na kterých publikují, neboť mnoho našich čtenářů čte jen Blogosféru a jinam nechodí.

Přeji všem klidné dny a dobrou mysl.

Tomáš

Subscribe
Upozornit na
guest

5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Šik
1 rok před

Mě moc těší, že Blogosféra nijak neustrnula a vyvíjí se. Hezký den

Jan Ziegler
1 rok před

Já s tím samozřejmě nemám problém.

Tomáš Flaška
1 rok před

Zdravím všechny. Mě přebírá pár jiných serverů a nemám s tím problém. Vadily by mi pouze proruské. Takže já na Neviditelný pes rád zavítám, pokud budu mít tu čest a budu vybrán. Byla by to pro mne pouze pocta být ve společnosti oněch třech zde zmíněných autorů.

Vladimír Ludvík
Vladimír Ludvík
1 rok před

Jen drobná technická poznámka:
Buď je tento článek „Zprávou o adsministraci“, nebo jde o „Správu administrace“.

Filip Vracovský
Filip Vracovský
1 rok před

Ahoj, kdyby k tomu došlo , nemám problém. Mám pana Neffa rád…. A byť to dnes tak nevypadá, vyhrocených diskuzí z IDnes mám za sebou dost….

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial