Tomio Okamura je vážně bavič, koalice Spolu mu děkuje

Potvrzuje se, že vůdce SPD moc rozumu nepobral. Asi, když ho rozdávali, tak se na něj nedostalo. Je vidět, že vůbec neví, co je to znehodnotit volební lístek a nezná ani pravidla voleb.

Tomio pi opětovně předvedl, že je velmi slušný mimoň. Pochlubil se, že v Praze 6 znehodnotil volební lístek kandidáta do Senátu Jiřího Růžičky (Spolu) tím, že jej natrhl a přeškrtl. Prý bude započítán mezi odevzdané, ale bude neplatný a sníží tak dotyčnému jeho procentní výsledek.

Já být panem Růžičkou, tak se budu smát, až se za břicho popadat, a jménem koalice Spolu bych Tomiu Okamurovi podekoval za odevzdaný hlas. Každý se počítá. Je vidět, že šéf SPD klanu má základní nedostatky ve vzdělání a nezná volební zákon. Aby byl hlasovací lístek neplatný, musel být přetržený, vytištěn v nesprávném formátu nebo vhozen do volební urny bez platné obálky. Jak to ovšem celé podal Tomio Okamura, tak je jeho hlas je platný. Opravdu nestačí, aby byl lístek pouze natržený a ni přeškrtnutí jej nevylučuje ze hry.

Jak se říká, jaký pán, takový krám. SPD by se raději nemělo do ničeho pouštět, páč to hrozí katastrofou. A vlastně ani nevím proč, mě napadl citát z jednoho českého filmu. „Je to ještě větší blbec, než jsme doufali. No, alespoň je nějaká zábava.

Subscribe
Upozornit na
guest

1 Komentář
Inline Feedbacks
View all comments
Jara Rank
Jara Rank
1 rok před

Okamura je troglodyte, ktery by se nemohl uchytit v zadnem jinem state, nez v CR, kde se proste misi Zapad s Vychodem, on je to nejhorsi, co kdy prislo z te strany, Fukusima byla mensim nebezpecim, tento medvidkovy dobrodruh by v WW2 vyrvaval tak, jako jeho predkove pri kamikaze misi – BONZAI. Uz je na case mu to pripomenout!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial