Rusové upozorňují na mafiánský ruský režim a za Putina se omlouvají

Ne všichni Rusové jsou stejní, ti slušní se připojili k prohlášení vydané Svobodnými Rusy v České republice, které odsuzuje současnou zločineckou politiku Kremlu.

Svobodní Rusové vydali prohlášení určené Čechům, které zveřejnil web Neviditelný pes. To je důkazem toho, že nesmíme házet všechny Rusy do jednoho pytle. Jsou mezi nimi i slušní a čestní lidé, kteří odsuzují zlo zvané Kreml

Autoři v textu seznamují českou veřejnost se zločineckou podstatou současného režimu v Ruské federaci, kterou dobře znají. Vladimír Putin ve skutečnosti není prezidentem, ale vůdcem čili kmotrem mafiánského gangu, který terorizuje Rusko. Všechny prezidentské volby, v nichž Putin údajně zvítězil, byly zfalšované.

Tato těžce zkoušená země v žádném případě není nějakou baštou konzervatismu, jak se nám snaží slouhové a poskoci Kremlu namluvit, ale symbolem zla. Mezi konzervativní hodnoty přece patří úcta k lidskému životu, právo na spravedlivé soudy či právo na ochranu soukromého vlastnictví. Nic z toho v Rusku neexistuje, minimálně řádově tisíce odpůrců Putina a jeho bandy byly zavražděny nebo zemřely za podezřelých okolností, zvláště pády z oken jsou poměrně časté. V zemi neexistuje nezávislá justice, soudci se rozhodují podle pokynů mocných. Privátní majetky běžně zabavují justičně policejní gangy a neexistuje proti tomu obrana.

V prohlášení je také připomenuta jedna zásadní skutečnost, čeští odpůrci vlády se mohli v poklidu sejít na demonstraci v Praze na Václavském náměstí. V Rusku jsou jakákoliv veřejná protivládní shromáždění zakázaná a policii brutálně rozháněná. Jedním z důkazů jsou současné protesty v Rusku proti Putinově mobilizaci. Je proto s podivem, že se ještě najdou jedinci, kteří odporný putinovský režim hájí.

Rusové, kteří za tímto prohlášením stojí, svou zemi, ze které často byli donuceni odejít, dobře znají. Proto vědí, co je kremelský gang zač. Tito lidé dokazují, že i mezi Rusy jsou slušní a poctiví lidé, kteří zločiny Moskvy odsuzují. Já vždy říkám, že takovými lidem bychom měli naslouchat. Rozlišují mezi rusáky podporující vraždění civilistů na Ukrajině a Rusy, kteří toto brutální násilí odsuzují.

Vitalij Ginzburg ve svém komentáři zveřejněném na webu Forum24.cz také upozorňuje na ruské umělce, kteří se odvážně postavili rusácké agresi proti Ukrajině. Z nich asi nejvýznamnější je zpěvačka Alla Pugačovova. Ta rovněž velmi ostře také zkritizovala ruskou agresi proti Ukrajině, s tím, že Rusko se stává vyvrhelem a nesmyslný konflikt zatěžuje životy obyčejných Rusů. Nemohu než souhlasit a s radostí si pobrukuji její velmi známou píseň Vsje mogut koroli. Nemám nic proti ruské kultuře a statečným ruským lidem.

Je potřeba znát skutečnou pravdu o Rusku, nikoliv lži vylhané putinovskou propagandou. Proto doporučuji dvě výborné knihy, které lidem pomohou poznat současnou děsivou zločinnou podstatu Kremlu. Jsou to Zima přichází od šachového velmistra Garryho Kasparova a Rudý zákon od Billa Browdera. Kdo je nečetl, nezná putinovské Rusko,

Rusové se v prohlášení Čechům omlouvají za Putina, za ruský teroristický útok proti muničnímu skladu ve Vrběticích a za celkovou nenávistnou kampaň Ruska proti České republice. Takový přístup si zaslouží uznání a ocenění všech slušných lidí v České republice

Legendární zpěvačka Alla Pugačovová může dostat Kreml na kolena – Forum24

DOKUMENT: Provolání Rusů žijících v České republice k jejím obyvatelům – Neviditelný pes (lidovky.cz)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial