Nejnenáviděnější žena našeho internetu Markéta Pekarová Adamová

Jo, klidně se přiznám, taky ji nemusím. Jako katolická skorokonzerva jsem volil topku a volil ji rád, dokud nepřišla ONA. Pod jejím vedením mi přijde směřování strany spíš jako odraz pirátské politiky. Ale i přes tyto své námitky jsem očividně málo tradiční.

Ti skutečně tradiční „džentlemeni“ jí to davají sežrat mnohem víc. I zde na blogu jsou autoři které očividně budí ze spaní a snaží se v rámci zdejších mantinelů přemodelovat její jiskrnný kukuč na pohled průměrné hospodyňky a naznačit kam v takovém tradičním uspořádání Světa patří a posílají ji třeba do kuchyně…

To venku, v širých lánech nekoučované pustiny sociálních plání….to je jiný kafčo. Z příspěvků s jejím jménem tryská tolik nenávisti, že to musí až bolet. Naštěstí ne předsedkyni topky, ale jejich autory. To je v pytli co kluci? Nikdo tý couře nemůže dát přes čumák a srovnat tu mrchu do latě. Kam to celý spěje, taková diškriminace chlapáctví. Nejenom, že má taková blbka volební právo, umí psát a mluvit, ale to fáro… ty prachy… A vo mě se tenhle zajebanej stát nepostará. Poctivě si vodsloužím šichtu v kolbence i v knajpě a ušmudlanejch pětatřicet táců za to.

Tito frajeři pak Markétu Pekarovou Adamovou urážejí tím nejhrubším způsobem jakým si lze představit… (Špatně slyšíte? No, musíte si umejt uši, máte je samá howna z té bruselské prdele)

Tady opětovně zvážním a trošku odbočím. Ta závist. To se zase někomu povedlo zanést mezi nás. Nikdy si nedovolím zpochybnit zaměstnanecký status dělníka, natož pak dobrého dělníka. Sám jsem si s ním žil víc než dobře. S čistou hlavou. Je jasné, že vysocí manažeři (a rozhodně mnohem víc v korporátech než ti financovaní z veřejných rozpočtů jako MPA) , nebo podnikatelé či část živnostníků se mohou pochlubit větší výdělkem , lepším autem, dražší dovolenou… Rozdíl je v tom, že v takové pozici máte čistou hlavu málokdy. Víkendy atd… Co to je?

Jenže je přeci volbou každého z nás jakou cestou jít. Pokud nejsme se svým rozhodnutím spokojeni, není to chyba žádného z politiků, sousedů, ani iluminátů. A ještě jednu pravdu je třeba vyslovit nahlas. Pokud je z mého písemného, či mluveného projevu zřetelné, že jsem utrpěl sotva základní vzdělání a rozhled…Je třeba si uvědomit, že žádný stát se o mě nemůže postarat tak abych žil automaticky jako boháč. Hnusné ? Spíš pravedlivé. Vzhledem k tomu, že o mé slušné bytí se i v takovém případě náš sociální systém stará dost.

Absurdní je, když se prapor odpůrců MPA šikuje pod příspěvky expremiéra Babiše. Ta mrcha stejně jako celá nynější vláda nemyslí na lidi. No, udržet se ještě chvíli u moci lidumil z Agrofertu, nebylo by za chvíli na základní zdravotnictví, ani penze. Peníze, ač to tak někdy v jeho podání vypadá, totiž nerostou na stromech holenkové.
Psáno pro Blog Idnes 26.4. 2022

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Jana Melišová
Jana Melišová(@janamelisova)
19 dní před

Vďaka za zaujímavé zdelenie. V porovnaní s našou politickou scénou, mi táto vaša politička spočiatku prišla zaujímavá. Ale neviem či to politka mení ľudí, alebo iba neskôr ukazujú akí naozaj sú.

Last edited 19 dní před by Jana Melišová
Radomira Kielbergerova
Radomira Kielbergerova(@radomirakielbergerova)
19 dní před

Dobrý večer:) Já se na sítích nepohybuju. Ale díky za vhled. Můj kůň byl a bude kníže, mam toho chlapa s každým jeho výrokem jako potvrzením že ráda ráda ráda. Je to moje linie. Má nadhled, nepotřebuje se zalíbit, je neuchopitelný do jalového stáda všech stádovitistí napříč a i Izrael postaví před nepříjemné zrcadlo a pořad cítíte, kde je jeho respekt a morálka. Paní Adamová mi nic moc neříká, ale je treba se přešaltovat…ona je jen a jen obrazem nástupu zcela nové generace. Která stejně jako Bartoš, Rakušan, pirátská Olga, nemají tolik ohledu co bylo, ale vyvozují velice rychle z… Číst vice »

Jara Rank
Jara Rank
19 dní před

Diky za stridmou kritiku, ja se dnes nemohla udrzet a nasla jsem si Pekarovou Nanu a Paroubka na FB. Pokud by se nekdo vyjadril stejnym zpusobem, jako Putinova schovanka Pekarova, byl/byla by v Kanade odepsana, ale v CR je vse mozne, zrejme dostane od dedy nejaky metal na hrud.

Radomira Kielbergerova
Radomira Kielbergerova(@radomirakielbergerova)
19 dní před
Reply to  Jara Rank

Jaro…teď nevim, nemyslela jsi Pekovou? To je žena uplně jiná…hvězda covidové doby, alternativní a myslím, na ní je vidět, že kdo měl jasno v covidu a jistým přístupům k němu, má tu potvrzený příklad, jak je dezinformátorské vnímaní covidu a hledání svobodných alternativ ve vysvětlování Putina a Ukrajiny propojené. Markéta Adamová Pekarová je v čele TOP 09:)

Jara Rank
Jara Rank
12 dní před

Ano – omyl.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial