Chudák Miloš Zeman – už i nejlepší přátelé ho opouštějí

O amnestii pro správce lánských lesů už toho bylo napsáno dost. Ale zase bych na našeho moudrého pana prezidenta nebyl tak přísný. Za všechny to vyjádřil člen SPD Miloslav Rozner.

Doplňme jen, že k SPD měl, i má, náš pan prezident velice blízko. 23. března například přijal poslance SPD Jiřího Kobzu. Pan Rozner byl až do loňského podzimu poslancem našeho parlamentu za SPD. Na podzim už se tam nedostal, ale je prvním náhradníkem.

A ke zmiňované amnestii pana prezidenta na svém Twitteru uvedl: „Ať se nám Balák líbí nebo ne, amnezie je výsadou prezidenta republiky.

Přemýšlel jsem, jestli se jedná o překlep, ale není to jen záměna jednoho písmena. Tak to asi ne. Možná automatické opravy při psaní v telefonu? To by bylo možné. Ale pak nechápu proč to pan Rozner neopravil, nebo neuvedl na pravou míru. Vždyť to tam visí už 3. den.

Ale pak jsem si našel definici slova amnezie na wikipedii: „Amnézie je ztráta paměti zasahující explicitní (sémantickou nebo epizodickou) paměť. Většinou jí předchází zranění (fyziologický základ), amnézii však může způsobit i intoxikaci některými látkami („alkoholové okénko“), některé vývojové procesy (deteriorace intelektu a stařecké demence, například Alzheimerova choroba) či může být amnézie zcela psychogenní při některých neurotických obtížích.“

A pochopil jsem, že to pan Rozner vůči Miloši Zemanovi myslí vážně.

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Bohumil Michal
Bohumil Michal
1 měsíc před

On spíš exposlanec Rozner zase zabrušoval, tentokrát do cizích termitů, a opravit to nemohl, protože je nezná suterénně nebo není v dobré konvici, takže je tu velké rizoto, že to skončí fiatem.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial