O současném extrémismu

Pár set kilometrů od nás zuří válka, pardon „speciální vojenská operace“, jež má za úkol mimo jiné eliminaci nacistických extrémistů z ukrajinské společnosti. Přidejme k tomu ještě narkomany ve vládě Ukrajiny a obrázek dostává ucelený tvar.

Samozřejmě, že dle ruských médií nejde o válku. Vždyť byl vydán rozkaz, aby se vojska „speciální vojenské operace“ zaměřovala výlučně na vojenské cíle a nikoli civilní objekty.  Cílem dle Putina a jeho kremelské suity je likvidace extrémistů.

Dokladem výše uvedeného je likvidace extrémistů v porodnici v Mariupolu. Sergej Lavrov prohlásil, že byla plná extrémistů. A měl, samozřejmě jako vždy když hovoří představitel Ruské federace, pravdu. Ve chvíli útoku se v ní nacházeli úplně malinkatí náckové a extrémisté. protože přijít na svět v daný den je samozřejmě extrémní situace. A kdo jiný se může narodit ve státě, jehož existence je od samého počátku pochybná a de facto extrémní, než nacisté. Takže Sergeje Lavrova nelze jakkoli vinit ze lži.

Taky bylo třeba odchytit starostu města Melitopolu, extémistu, jenž nechtěl za žádnou cenu kolaborovat (rozuměj správně spolupracovat) s okupačními vojsky. S pytlíkem na hlavě odvedli toho nacistu do zajetí, aby jej posléze vyměnili férově za deset zajatých příslušníků „speciální vojenské operace“. Tím lze dokladovat, jak šlechetní jsou vojáci RF, když propustí extrémistu ze svého zajetí za deset zcela nevinných obětí ukrajinského nacismu.

I slavná věta, která má našlápnuto do dějin, tedy „ruská válečná lodi, jdi do prdele“, je extrémní. Vždyť logické by bylo, aby se obránci Zmijího ostrova poslušně vzdali, odevzdali zbraně a klidně odelši do zajetí. Ale extrémisté v ukrajinských uniformách sloužící nacistům na tuto slušnou a férovou nabídku odpověděli extrémním výrazivem.

Extrémní je i hlava ukrajinského státu. Každá jiná by vzala roha s rodinou a kufrem dolarů a nechala by své voliče napospas. Ale – jak již víme z výše napsaného – Ukrajina je plná nácků a extrémistů, takže místo slušné kapitulace tento nacista vzdoruje plánům „speciální vojenské operace“. Vydává odporná extrémistická prohlášení o tom, že „speciální vojenská operace“ ničí jeho zem, zabíjí jeho spoluobčany a to i novorozence v Mariupolu. Jako správný nacista shání kvéry kde se dá, aby je mohla jeho nacistická armáda použít na mírumilovné členy „speciální vojenské operace“, kteří jsou plni obav, aby jejich střely, rakety a granáty nepoškodily byť jen jeden kozí chlívek ukrajinského malorolníka.

Naše současná turbulentní doba je plná extrémů.

 

 

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Hana Rybnická
Hana Rybnická
2 měsíců před

Pane autore kdyby to všechno nebylo tak hořké, tak bych Vám složila poklonu za vynikající, sarkastický a hořkého humou plný článek

Hana Rybnická
Hana Rybnická
2 měsíců před
Reply to  Hana Rybnická

humoru ..

Vladimír T. Gottwald
Vladimír T. Gottwald(@vladimirgottwald)
2 měsíců před

Souhlasím v plném rozsahu, Tome.
A daly by se sarkasticky ještě doplnit i mnohé další příklady. Třeba, jak Ukrajinci podle ruských propagandistů zřejmě vybudovali nejsilnější vojenský prapor na světě a v historii světového vojenství. Protože podle ruské propagandy se prapor Azov vyskytuje všude na Ukrajině, ve všech nemocnicích, porodnicích, divadlech, prodejnách, kostelech, synagogách, ve frontách na chleba, ve školách a školkách i civilních bytech, a proto je všechny musí bombardovat a ničit musí mírumilovná ruská mise, posílená o naverbovaná mírumilovná komanda žoldáků s vytetovaným SS a muslimských džihádistů ze Středního Východu, z Čečny a Středoafrické republiky.
K zeblití!

Last edited 2 měsíců před by Vladimír T. Gottwald
Matějovský
Matějovský
2 měsíců před

Boris Němcov to věděl, věděl to o 8 let dříve a proto musel zemřít. Neuvěřitelný, jak byl přesný, podívejte se. https://twitter.com/andrewofpolesia/status/1504587634311671809

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial